anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

kurier zaznaczył ze nie ma mnie w domu

Client:126013882
#7 Wielbiciel

@San_set@gdvorek@Syrena_zT@matt_rose@N_Nitka28@RaBarbar_ka@MiMary@w_kiwi@Sa_nova@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

 

kurier zaznaczyl ze nie ma mnie w domu, mimo ze caly dzien do 19:00 na niego czekalam. nie odbiera zadnych telefonow, na infolinie rowniez nie moge sie dodzwonic gdyz nie mam numeru paczki, jedynie ten numer z allegro. paczka miala byc prezentem.

nr przesylki allegro AD0RJRR7N2W7Z0PBL

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

nat_not
Moderacja Społeczności
Moderacja Społeczności

@Client:126013882 Poprosiłam o interwencję w Twojej sprawie.

   Natalia
   Moderatorka Allegro Gadane
oznacz moderatorów

nat_not
Moderacja Społeczności
Moderacja Społeczności

@Client:126013882 Przekazano mi, że wrócimy do Ciebie z informacjami w mejlu. Proszę o cierpliwość, bo z powodu jutrzejszego święta czas oczekiwania może się wydłużyć.

   Natalia
   Moderatorka Allegro Gadane
oznacz moderatorów