anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak przesyłki w skrytce

mutinousgirl
#1 Nowicjusz#

Poszłam odebrać paczkę, a okazało się, że skrytka jest pusta. Paczka nie mogła być duża, za to skrytka - chyba jedna z większych. Potrzebuje paczkę do poniedziałku, więc po całości kanał… 

 

 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

mutinousgirl
#1 Nowicjusz#

Miałam właśnie tą samą sytuacje, aż mi się nie chce wierzyć, że moja pzrrsylka mogła się nie zmieścić - aparacik instax, a skrytka największa… nigdy więcej nie skorzystam z one box. Tyle lat z inpost i nigdy coś takiego nie miło miejsca, a teraz drugie podejście i taka sytuacja… 

oznacz moderatorów

Allegro_One
Ekspert Allegro

@mutinousgirl Bardzo nam przykro, że spotkała Cię taka sytuacja. Poprosimy o numer tego zamówienia, będziemy weryfikować tę sytuację. 

oznacz moderatorów

Halfrunt
#18 Luminarz#

Czyli co, zaczęły ginąć wam paczki w boxach? O to poszerzono usługę, bo dotychczas zwykle nawet tam nie docierały. 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Do chwili odbioru za przesyłkę odpowiada sprzedajacy jak to zakup konsumencki, zgłoś to sprzedającemu > po co tobie problemy z przewoźnikiem, niech on składa reklamację.

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Tak ,tylko że skrytka się otwarła i paczka w systemie widnieje jako odebrana . Sprzedawca widzi że ją dostarczył a klient odebrał i to klient od razu powinien dzwonić na infolinie Allegro One (numer podany widnieje na automacie) i zgłosić problem.

oznacz moderatorów