anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Ostatni status - Wyznaczono punkt alternatywny

kikus2580
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry,

proszę o informację co się dzieje z moimi dwoma przesyłkami (zamówiłam 4 przesyłki które powinny dotrzeć tego samego dnia, dotarły tylko dwie z czego jedna z uszkodzonym foliopakiem). Podaję nr niedostarczonych przesyłek: ALE000049B06246, ALE0000496DFA02 i proszę o jak najszybszą interwencję (jedna z przesyłek to żywność, która posiada krótki termin przydatności do spożycia). Chciałam przetestować Państwa usługę dostawy Allegro One Box - ale z tego co widzę to jest jeszcze gorzej niż z Pocztą Polską. Nie będę już więcej z niej  korzystać i wrócę do niezawodnego InPosta. 

Pozdrawiam

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

W okresie przedświątecznym automaty paczkowe nie mają szans na prawidłowe funkcjonowanie (jest ich zbyt mało ) a zwiększona ilość zakupów powoduje że dostawca nie ma gdzie ich pakować i muszą czekać na punkt alternatywny .

oznacz moderatorów

kikus2580
#7 Wielbiciel#

Rozumiem że taka sytuacja z brakiem miejsc w automacie może się wydarzyć. Tak samo dzieje się z paczkomatami InPostu. Jednak tam zostały wprowadzone rozwiązania, które tutaj nie istnieją. Nie może być tak że paczka ,,ginie" w systemie. Powinna być możliwość wyboru w takiej sytuacji przez kupującego alternatywnego automatu, wybór dostawy na adres lub wprowadzenie przez operatora funkcji muliskrytki (tak jak wcześniej wspominałam 2 z 4 paczek zostały umieszczone w automacie, więc nie byłoby problemem dorzucenie do skrytek ,,zaginionych" przesyłek).

oznacz moderatorów

Allegro_One
Ekspert Allegro

@kikus2580 Dzień dobry. 🙂 Dziękujemy za zgłoszenie. Paczka numer ALE0000496DFA02 powinna być do odbioru jeszcze dzisiaj. W sprawie paczki ALE000049B06246 skontaktujemy się z UPS i poprosimy o wyjaśnienia. 

oznacz moderatorów

kikus2580
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry, czy udało się Państwu coś ustalić w sprawie przesyłki ALE000049B06246? 

W paczce znajduje się 5 szt. chleba bezglutenowego z terminem ważności do 25.12.2022r. Jeżeli nie będzie możliwy odbiór paczki w dniu dzisiejszym to niestety będę musiała zwrócić przesyłkę (nie odbiorę jej z punktu - kiedy do niego trafi) i złożę ponowne zamówienie u sprzedawcy tylko tym razem z wysyłką do paczkomatu InPost. Pozdrawiam

oznacz moderatorów