anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Paczka Allegro One Box utknęła na magazynie

MAMY ROZWIĄZANIE!
joorex
#1 Nowicjusz#

Z góry dziękuję za pomoc. Kupiłem produkt z wysyłką do paczkomatu Allegro One Box. Sprzedający nadał paczkę w terminie, według historii zamówienia została ona odebrana przez kuriera i trafiła do magazynu. Leży tam od prawie tygodnia i nic się z nią dalej nie dzieje.

Do kogo można zwrócić się w takiej sytuacji o pomoc? Nie chcę zaczynać dyskusji ze Sprzedawcą, bo wywiązał się ze swojej części umowy a towar jest już w dyspozycji przewoźnika.

Nr przesyłki to: ALE00003CA4F43A

oznacz moderatorów
22 ODPOWIEDZI 22
kostas11
#21 Demiurg#

@joorex przewoźnikiem jest allegro, a często tu piszą że paczki gdzieś błądzą 😞

Wezwiemy wsparcie @Allegro_One 

________
Κώστας
oznacz moderatorów
Allegro_One
Ekspert Allegro

@joorex dziękujemy za wiadomość i przepraszamy za trudności! Z informacji w naszym systemie wynika, że przesyłka dziś trafiła do wybranego przez Ciebie automatu paczkowego. 

oznacz moderatorów
Client:102494206
#7 Wielbiciel#

@Allegro_One  proszę również o sprawdzenie mojej paczki, od tygodnia leży w magazynie (zgodnie z info w aplikacji) nr ALE0000442C7A4E

oznacz moderatorów
ttommy1970
#1 Nowicjusz#

Witam, moja przesyłka ALE000098B09336 również utknęła w magazynie. Prosiłbym o jakąś interwencję.

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@ttommy1970 wyjaśniamy już tę sytuację z przewoźnikiem, ale otrzymałeś już od nas wiadomość mailową w tej sprawie, więc sprawdź proszę swoją skrzynkę pocztową. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
balmamu_records
#9 Pomysłodawca#

Allegro A0003JU8I3 - również leży od tygodnia w magazynie. Słabo to wygląda, a tłumaczyć muszę się ja, mimo, że jak zwykle One winne...

oznacz moderatorów
Masterbutik
#2 Obserwator#

Witam, paczka o numerze A000BFD1K0 nie dotarła do klienta, wysłana 08.01.23 miała być na drugi dzień dostarczona. Nie wiem z kim się kontaktować w tej sprawie. Proszę o informację 

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@Masterbutik jak z kim Allegro to ich usługa, także klienta przekieruj do nich 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów
Masterbutik
#2 Obserwator#
oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Masterbutik sprawdzamy już co się dzieje z Twoją paczką, więc na razie poproszę Cię jeszcze o cierpliwość. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
Masterbutik
#2 Obserwator#

Ok, czekam w takim razie na informację. Pozdrawiam 

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@Masterbutik a sprawa wygląda następująco .... allegro zaczęło wygaszać smarta w ofertach gdzie nie ma udostępnionego ONE  ,siłą rzeczy sprzedawcy zaczęli udostępniać , a więc Drodzy Klienci nie dajcie się skusić na 2 monety i wybierajcie sprawdzone metody dostaw .

oznacz moderatorów
Masterbutik
#2 Obserwator#

Jestem zarówno kupującym jak i sprzedającym i powiem tylko tyle, że InPost jest niezawodny, nie wiem po co kombinują z tym smartem 

oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Masterbutik Skontaktowaliśmy się w tej z kupującym drogą mailową. Będziemy go informować na bieżąco. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów
frania_001
#2 Obserwator#

Witam, również prośba o sprawdzenie, co się dzieje z paczką A000D6AT67.

Miała być na 18.01, w statusie jest, że została przekazana do magazynu.

Z góry dziękuję @Allegro_One 

oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@frania_001 Przekazałam zgłoszenie do odpowiedniego zespołu. Proszę Cię o chwileczkę cierpliwości. 🙂

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@frania_001 Nasz doradca skontaktuje się z Tobą w tej sprawie drogą mailową. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów
laurczix
#7 Wielbiciel#

Tak samo jak moje przesyłki ALE00003D57E8B3 i ALE00003D490FD7 od tygodnia tkwią w magazynie, obsługa klienta zapewniała ze wczoraj lub dzisiaj zostaną przekazane do doręczenia jednak status się nie zmienił. To był ostatni raz kiedy korzystałam z tej formy przesyłki. Zdecydowanie odradzam!!!

oznacz moderatorów
sl-aw-ek
#16 Inspirator#

@laurczix to jest standard allegro, być może kiedyś dotrą do Ciebie. 

oznacz moderatorów