anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Powtórne awizo - Allegro One Box

Bom-bel
#7 Wielbiciel#

Po nadaniu paczki przez sprzedającego oraz przekazaniu przesyłki przez kuriera do magazynu, status przesyłki utknął na etapie: Powtórne awizo. Co to oznacza?

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Bom-bel, podasz numer tego zamówienia? Powtórne awizo oznacza, że potrzebujemy Twojego adresu domowego. Być może wybrany przez Ciebie automat paczkowy jest niedostępny.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

Bom-bel
#7 Wielbiciel#

Numer zamówienia to: d0a00520-6786-11ed-9601-d5f37b76177c

oznacz moderatorów

Bom-bel
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry, W jaki sposób mogę ubiegać się o zwrot kosztów przesyłki? Przesyłka jest w drodze od 21.11.

W czwartek 24.11 miałem telefon od Allegro że przesyłka zostanie dostarczona bezpośrednio na adres domowy i kurier będzie się ze mną kontaktował.

Dziś jest już 29.11, kontaktu od kuriera nie było żadnego do tej pory. Mija już ponad tydzień a produktu nadal nie otrzymałem i nie wiem kiedy mogę się go spodziewać. Nie jest to dostawa za którą powinienem płacić.

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Bom-bel, przepraszam Cię za tę sytuację - nie powinna mieć ona miejsca. Natomiast skontaktowaliśmy się z przewoźnikiem i paczka jest w doręczeniu. Dziś znajdzie się w automacie paczkowym przy ul. Ananasowej 58. 

Wyjaśniamy jeszcze, z czego wynika to opóźnienie, za które najmocniej Cię przepraszam.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

Bom-bel
#7 Wielbiciel#

@mr_omaCieszę się że sytuacja (miejmy nadzieję) zostanie wyjaśniona. Niemniej proszę o informację w jaki sposób mogę ubiegać się o zwrot kosztów przesyłki.

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Bom-bel, rozumiem Twoje rozczarowanie. W ramach rekompensaty przyznaliśmy Ci Monety. 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów