anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy paczka będzie dziś w One Box?

somniak
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry,
bardzo chcę się dowiedzieć gdzie jest moja paczka nr przesyłki ALE000023EC0041
Paczka wczoraj miała być dostarczona, dziś nadal jej nie ma...
Czy paczka trafi dziś do boxa?

oznacz moderatorów
18 ODPOWIEDZI 18

mdrogeria
#21 Demiurg#

UUUUUU... wybrałeś sobie dość problematyczny sposób dostarczenia One Box to wielka niewiadoma .

jak sprawdzić status przesylki masz tu -https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/metody-dostawy/allegro-one-jak-sprawdzic-status-przesylki-i-...

 

oznacz moderatorów

somniak
#8 Zapaleniec#

Teraz już to wie... paczka od 03.08 jest w drodze, chyba przez Chiny jedzie... dziś wskoczył status że jest przekazana na magazyn, ale gdzie? 
Jeśli jej do wieczora w boxie nie będzie, rezygnuję z zakupu....

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@somniak a zapoznałeś się z czasem realizacji przez przewoźnika ? Musisz wiedzieć ,że nie odbierając paczki narażasz sprzedawcę na koszty ,którymi będzie miał prawo Ciebie obciążyć .

oznacz moderatorów

somniak
#8 Zapaleniec#

ale ja nie chcę jej nie odebrać, tylko kliknąć zwróć paczkę i według regulaminu mogę to zrobić nawet przed otrzymaniem paczki

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@somniak regulamin allegro nie stoi ponad prawem , a prawnie nie odbierając przesyłki pozostajesz w zwłoce w stosunku do sprzedawcy , o skutkach prawnych takiego postęppowania możesz poczytać w google .

oznacz moderatorów

somniak
#8 Zapaleniec#

Wszystko bez sensu, poczekam aż przyjdzie i odeślę... Jak dziś paczki nie będzie, to już mi niepotrzebna... A One Boxa już nigdy nie użyję i będę odradzać wszystkim...

oznacz moderatorów

somniak
#8 Zapaleniec#

Skonsultowałam sprawę przesyłki i niestety w trakcie dostawy doszło do błędu na sortowni. W wyniku tego paczka będzie dostarczona dopiero w poniedziałek. Jeśli nie może Pan tyle czekać to proszę jej nie odbierać. Po 48 godzinach paczka się przeterminuje i wróci do nadawcy. Nie będzie ponosić Pan za to oczywiście żadnych kosztów. 

Czy to wystarczy, żeby nie odbierać tej przeklętej paczki, czy mam zrobić coś jeszcze, bo teraz to już głupia jestem...

oznacz moderatorów

kaliszaneczka-x
#15 Entuzjasta#

Dobre pytanie. Wybrałeś najbardziej nie przewidywalną dostawę z możliwych. Odpowiedź brzmi: będzie albo nie będzie, do wieczora się dowiesz. Jak nie będziesz musiał po tygodniu jej szukać to będzie dobrze, bo One Box jako usługa allegro działa porównywalnie do całego allegro. Jakieś 1.4 gwiazdki w opinii publicznej jak dobrze pamiętam komentarze xD. Na drugi raz radzę jednak inpost, tam nawet jak kurier na urlopie rzadziej jeździ to przynajmniejk sprawdzisz gdzie jest paczka...

oznacz moderatorów

somniak
#8 Zapaleniec#

No durna jestem, a wszystko przez to, że mi tą zieloną skrzynkę pod domem postawili, a ja naiwna stwierdziłam, że pewnie mają ten sam standard co in post...

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@somniak widzisz przyszłaś do nas z problemem po fakcie , a trzebabylo przed . Jest masa wątków na ten i podobne tematy związane z tą formą przesylki .

oznacz moderatorów

somniak
#8 Zapaleniec#

No niestety nie spodziewałam się w dzisiejszych czasach takiej sytuacji.... Już poczta polska lepiej funkcjonuje niż ten twór

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  zapraszam na dywanik .

oznacz moderatorów

kaliszaneczka-x
#15 Entuzjasta#

Allegro ostatnio zrobiło się straszne korpo tu nic nie funkcjonuje prawidłowo. Nawet sobie nie wyobrażasz ile sprzedający mają przez nich kłopotów i zgarniają niesłusznych negatywów. Przykładowo ty grzecznie pytasz, ktoś inny zobaczy napis dostawa jutro i oczywiście wina sprzedającego. Błędy w katalogu, których nie chcą poprawić, a w razie czego też idzie wina.... Nawet z głupią pomocą techniczną nie idzie pogadać, bo działają na zasadzie botów wklejających formułki... Ja teraz będę miała konto poniżej poziomu neutralnego, bo uwaga byłam bardzo niegrzeczna i poszłam kupującemu na rękę opóźniając wysyłkę paczki aż wróci z urlopu... A powinnam ją wysłać tak żeby nie mógł odebrać....

oznacz moderatorów

somniak
#8 Zapaleniec#

Paczka od sprzedawcy wyszła, więc i pretensji do niego nie mam. Teraz to mam tylko do siebie żale, że tak głupia byłam, bo mogłam normalnie wziąć paczkomat i już wczoraj mieć towar u siebie

oznacz moderatorów

Allegro_One
Ekspert Allegro

@somniak bardzo nam przykro, że przesyłka nie dotarła do Ciebie na czas. W ramach przeprosin dodaliśmy 20 monet na Twoje konto.  
W tej sytuacji jeśli nie chcesz jej odbierać, po upływie 48h wróci ona do nadawcy. Aby otrzymać zwrot wpłaty, prosimy poinformuj sprzedającego o tym, że odstępujesz od umowy. 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

tak , @Allegro_One zaciera ręce bo skasuje sprzedawcę za powrót przesyłki .. .brawo @Allegro_One 

oznacz moderatorów

majster_man
#14 Krzewiciel#

No dobrze przyznaliście 20 monet, ale jak paczka wróci do nadawcy to monety również zostaną cofnięte?

oznacz moderatorów

Allegro_One
Ekspert Allegro

@majster_man nie, monety nie zostaną cofnięte. 

oznacz moderatorów