anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Gdzie jest moja paczka?

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:108528006
#7 Wielbiciel#

Cześć, wczoraj została nadana do mnie paczka, której zawartość potrzebuje jutro rano. Czy możecie sprawdzić gdzie się znajduje i czy dziś trafi do paczkomatu? Cały czas widnieje status ,,w drodze'', a gdy wejdę w --> szczegóły zakupu, następnie w ,,pełna historia przesyłki'' mam tylko informację ,,Kurier przekazał przesyłkę do magazynu''. Proszę o sprawdzenie 🙂

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_

ALE00003AF37060

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9
mdrogeria
#21 Demiurg#

czyli nie będzie na jutro .

oznacz moderatorów
majster_man
#14 Krzewiciel#

Marne szanse że paczka będzie na jutro jak dostaniesz za tydzień będzie dobrze.

oznacz moderatorów
Client:108528006
#7 Wielbiciel#

Żartujesz? Zawsze dochodziły z dnia na dzień...

oznacz moderatorów
majster_man
#14 Krzewiciel#

To jest zielony paczkomat allegro?

oznacz moderatorów
sl-aw-ek
#16 Inspirator#

@Client:108528006 Paczki Allegro One Box zazwyczaj się wracają do nadawcy 🤣
Na jutro 🤣😂😆

oznacz moderatorów
Allegro_One
Ekspert Allegro

@Client:108528006 W naszym systemie widzimy informację o przyjęciu na magazyn 2 godziny temu. Niestety nie mamy bardziej szczegółowych danych.

oznacz moderatorów
maximpreza
#11 Animator#

Niestety ta metoda wysyłek czyli allegro_onebox  nie zawsze dochodzi na drugi dzień mimo ,że allegro Cię o tym poinformowało. Mimo ,że sprzedawca wrzuci paczkę do paczkomatu allegro_onebox , to Klient widzi dopiero czas odbioru paczki przez kuriera, trwa to czasami ponad dobę . niestety ta metoda dostawy strasznie kuleje.

oznacz moderatorów
sl-aw-ek
#16 Inspirator#

@betizdaleka akurat w tym przypadku przewoźnik odpowie, że nic nie wie a za dostawę odpowiada sprzedawca. 🤣 Świetna porada! 

oznacz moderatorów
Client:104371448
#14 Krzewiciel#

@sl-aw-ek : Na forum wchodze raz na rok i bywam przez krótki czas.

Od dłuższego czasu nic sie nie zmienia - część wątkotwórców to osoby które nawet nie potrafią  sensownie wyłuszczyć swojego problemu.
Np. na forum jest "milion" tematów poświeconych "reklamacji". Wszyscy zamiast przeczytać archiwalne tematy ciągle zadają te same pytania i tworzą milion pierwszy wątek/temat.
Trochę to śmieszne dla mnie.
Dzisiaj w markecie nastolatka klocila sie z kasjerka, ze ta wydala jej za malo. Paragon opiewał na 4,63zł, panna dostała 5,37zł i uważała, że za mało dostała. Tak morde darła, że nie wytrzymałem i powiedzialem jej zeby na swoim gejfonie uruchomiła kalkulator i od 10zł odjeła kwotę z paragonu.
Oczywiście kasjerka dobrze wydała a pańcia nawet nie przeprosiła.
Tak to jest jak sie nie umie do 10zł liczyć 😉

 

oznacz moderatorów