anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Niedziałający kod zwrotu Allegro do allegro one

MAMY ROZWIĄZANIE!
4ty2a1
#9 Pomysłodawca#

Dzień dobry. Chciałbym się dowiedzieć czy jest możliwość uzyskania kodu do Allegro one, gdyż ten obecny nie działa. Termin kodu upływa dopiero dzisiaj  gdyż jest do 6.08.2022

oznacz moderatorów
16 ODPOWIEDZI 16
milka1234567890
#17 Koryfeusz#

Możesz poprosić o pomoc @Allegro_One.

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@4ty2a1 Czy Twój problem jest nadal aktualny? Jeśli tak, podaj mi proszę numer przesyłki, której dotyczy ta sytuacja. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
4ty2a1
#9 Pomysłodawca#

@@ 


Przepraszam, że wczoraj nie odpisałem, ale miałem uraz i byłem na sorze.

Podaję Pani numer przesyłki 

Przesyłka ALE000020FF38F

oznacz moderatorów
4ty2a1
#9 Pomysłodawca#

Tutaj podaję numer przesyłki 

Przesyłka ALE000020FF38F

oznacz moderatorów
Allegro_One
Ekspert Allegro

@4ty2a1 z informacji w systemie wynika, że przesyłka o numerze ALE000020FF38F0 została dostarczona 19 lipca. Czy to na pewno o tą przesyłkę chodzi? Czy możesz podać numer zamówienia, sprawdzimy to! 

oznacz moderatorów
4ty2a1
#9 Pomysłodawca#

Tak. To ta przesyłka. Termin zwrotu miałem ponoć do soboty 6.08.2022. Ale kiedy przyszedłem do paczkomatu to nie działał.

Numer zwrotu 5JP1/2022

Zamówienie od hmx24pl

Numeru zamówienia nie wiem gdzie szukać 

oznacz moderatorów
4ty2a1
#9 Pomysłodawca#

Numer płatności to ad6e30b1-0320-11ed-8089-3d33007afa7d

oznacz moderatorów
Allegro_One
Ekspert Allegro

@4ty2a1, weryfikujemy tę sprawę. Prosimy o cierpliwość. 

oznacz moderatorów
4ty2a1
#9 Pomysłodawca#

 Chyba będę pisał bezpośrednio z waszym konsultantem bo czekam już dość długo na odpowiedź..

oznacz moderatorów
4ty2a1
#9 Pomysłodawca#

Znalazłem. Chyba to 11923152758

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@4ty2a1 czas na odesłanie przesyłki to nie tylko informacja techniczna do kiedy działa kod, 14 dni na odesłanie przesyłki po odstąpieniu od umowy określa ustawa, więc sprzedający nie musi przyjmować Twojej przesyłki jeśli przekroczyłeś termin na odesłanie zwrotu. Dlatego skontaktuj się z nim proszę. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
4ty2a1
#9 Pomysłodawca#

Ja zgłosiłem zwrot w ciągu 14 dni więc wszystko jest dobrze. Chcę tylko kod który niedziałał, a powinien bo jeszcze nie miałem tego typu problemu  

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@4ty2a1 zgodnie z ustawą masz 14 dni na odesłanie od dnia odstąpienia, dogadaj się ze sprzedawcą czy przyjmie po tym terminie ???  Problem z kodem to nie problem sprzedającego 😞

A pewnie nie działał bo mięła ważność 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów
4ty2a1
#9 Pomysłodawca#

Nie minęła ważność, bo bardzo często odsyłam po 14 dniach od zgłoszenia. Myślę że dyskusja tutaj jest bezcelowa, zwlaszcza że dałem zgłoszenie również do Działu Allegro zajmującym się tą kwestią..

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@4ty2a1 jeśli masz na myśli sprawę nr 25303212 to 6 sierpnia poprosiliśmy Cię o podanie numeru oferty i opisanie całej sytuacji. Odpisz proszę na tą wiadomość, ponieważ dopiero mając te informacje, Doradca będzie mógł działać.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
4ty2a1
#9 Pomysłodawca#

Uzyskałem kod od pracownika waszego serwisu drogą mailową, tak jak pisałem. Bardzo sprawnie z resztą Uważam temat za rozwiązany. 

oznacz moderatorów