anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro One - problem z nadaniem

eko_media
#7 Wielbiciel#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

Dzien dobry,

mamy problem z nadaniem paczki Allegro One Punkt, One Kurier. Niezaleznie czy wybieram opcję z podjazdem kuriera czy bez wciaz mam komunikat

 

Nie można zamówić wybranej paczki:Kod pocztowy nadawcy znajduje się poza obszarem działania One Kuriera dla usługi "Dostawa Jutro". Mój kod pocztowy 85-416, Bydgoszcz. Poprzednim razem nie było problemu z podjazdem kuriera. 

Problem jest w panelu allegro a takze we wtyczce do baselinker. 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

Allegro_One
Ekspert Allegro

@eko_media Zgodnie z informacją, którą możesz uzyskać na tej stronie, podany kod pocztowy nie jest obsługiwany:

Allegro_One_0-1663594861030.png

Zgłoszony przez Ciebie problem nie jest więc błędem technicznym.

oznacz moderatorów

eko_media
#7 Wielbiciel#

To jest miasto wojewódzkie Bydgoszcz, centrum. Kurier przyjeżdżał juz kilka razy. To JEST PROBLEM TECHNICZNY 🙂

oznacz moderatorów

eko_media
#7 Wielbiciel#

Poza tym opcja wyskakuje nawet jak wybieram nadanie w automacie do którego mam 500 m. 🙂

oznacz moderatorów

chmielna12
#11 Animator#

Miałem podobnie w dniu wczorajszym - w całej warszawie było chyba tylko 11 punktów odbioru, które dało się wybrać w tym żaden blisko miejsca zamieszkania klienta. Ostatecznie klient przyjechał do mnie osobiście bo miał bliżej niż do punktu. CO oczywiście jest problemem bo obniża nam statystyki wysyłki w terminie

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Skrzynki Allegro One często bywają przepełnione i może dla tego system ich nie wskazuje i podaje że takiego kodu nie obsłuży .

oznacz moderatorów