anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro One

izul2
#8 Zapaleniec#

Mam problem z nadaniem przesyłki Allegro One (Punkt, Box), za każdym razem pojawia się komunikat: Błąd przetwarzania, Numer telefonu komórkowego punktu nadania przesyłki jest nieprawidłowy, ilość znaków nie jest przekroczona i tak jest przy każdej przesyłce, jeszcze wczoraj nie było takiego problemu, czy ktoś ma może również taką sytuację?

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@izul2 Czy masz uzupełniony adres nadania i numer telefonu w książce adresowej Wysyłam z Allegro - tutaj?

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

izul2
#8 Zapaleniec#

Wszystkie ustawienia są poprawne, sprawdziłam, jest tylko problem w przypadku przesyłek Allegro One, DPD i Inpost jest w porządku

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@izul2  Czy mogę Cię prosić o numer tego zamówienia z dostawą Allegro One? 🙂

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

izul2
#8 Zapaleniec#
 
36b0e942-345d-11ed-b27f-313cd73b32e9 i drugie: f8041731-3402-11ed-ba4a-b9564d879dab
oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@izul2 W takim razie może być to jeden z trzech powodów: 

1. Jest już po godzinie granicznej dla Twojego kodu pocztowego i będziesz musiała nadać paczkę jutro przed cut offem, czyli godziną graniczną. 

2. Odbiorca lub nadawca paczki ma za długą nazwę (ponad 35 znaków). Powinnaś spróbować ją skrócić w Książce adresowej lub w formularzu. 

3. Kod doręczenia / odbioru jest poza miastami, które są obsługiwane. 

Jeśli nie jest to żaden z tych trzech przypadków, to prześlij nam proszę zrzuty ekranu (łącznie ze zrzutami z Książki adresowej) przez ten formularz: https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=44362df6-b15a-4eac-a24c-c534495b1bda&subjectId=2d542135-a... 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

izul2
#8 Zapaleniec#

Teraz dopiero udało się wydrukować listy przewozowe, przez cały dzień był z tym problem, pozdrawiam.

oznacz moderatorów