anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Klientka zwróciła kupiony u mnie przedmiot poprzez one box ale nie wiem jak mogę go odebrać.

HealthFactory21
#7 Wielbiciel#
 
oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12

kostas11
#21 Demiurg#

@HealthFactory21 wrócą na adres podany w zwrotach 🙂 Klient nadaje w zielonym pudełku a do Ciebie przywozi kurier UPS 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

HealthFactory21
#7 Wielbiciel#

Ok. Fajnie dzięki wielkie. Pozdrawia

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Nadaje tam gdzie ma zwroty w zakładce Allegro One Box a kurier przywiezie do Ciebie.

oznacz moderatorów

drivego
#9 Pomysłodawca#

Właśnie mam podobną sytuację. Kupujący założył dyskusję w której wzywa Allegro do wyjaśnień dlaczego jego zwrot przez One Box nie został do mnie doręczony.

Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej..png

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Po czym Allegro zmienia status na zwrot doręczony.

No ale pytam @Allegro gdzie paczka.

Musi Pan złożyć reklamację bo od momentu nadania przez kupującego to ja odpowiadam za losy przesyłki.

Ok składam reklamację.

W odpowiedzi dostaję:

Odpowiedź na zgłoszenie nr _25583923_ [ ref__00D24aE05._5003VRwJGA_ref ] - studiobs.praca@gmail.com .png

Pytania do @Allegro_One  

Czyli teraz mam **piiip**.... po paczkę?

Gdzie w regulaminie jest zapis że kurier może sobie zdecydować gdzie ją dostarczy?

Dlaczego to nie ląduje z powrotem do One Boxa?

Czy za każdym razem będę musiał składać reklamację żeby dowiedzieć się gdzie jest przesyłka?

ALE0000256F7E0C

oznacz moderatorów

agus38
#12 Orędownik#

może lepiej unikać tej metody dostawy, bo jak widać musisz teraz zwrócić wpłatę klientowi i szukać przesyłki na własną rękę

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@agus38 może poczekać jak dostanie towar bo potwierdzenia kupujący nie posiada 😄

Art. 32. 3. Jeżeli przedsiębiorca nie zaproponował, że sam odbierze rzecz od konsumenta,
może wstrzymać się ze zwrotem płatności otrzymanych od konsumenta do chwili
otrzymania rzeczy z powrotem lub dostarczenia przez konsumenta dowodu jej
odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej. 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@drivego Konsultuję już sprawę Twojej przesyłki i jak tylko dostanę wyjaśnienia w tej sprawie, wrócę tutaj do Ciebie z odpowiedzią. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

domkar04
#14 Krzewiciel#

coś długo 🤔

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

Długo to ciągnie się spłacanie kredytu ,a tydzień z haczykiem na udzielenie odpowiedzi to standard dla portalu ,zwłaszcza jak jest tak bardzo trudne pytanie i trzeba coś znaleźć.

oznacz moderatorów

domkar04
#14 Krzewiciel#

@mwmonety gorzej jak sprzedawca czeka ze zwrotem środków do momentu otrzymania zwrotu, a paczki kolejny tydzień nie ma 😕

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@mwmonety @domkar04 doceniam Wasze zaangażowanie i troskę o rozwiązanie, ale wciąż staram się zdobyć odpowiedź na te pytania. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

domkar04
#14 Krzewiciel#

@_HolaOla_ dobrze, cieszę się że sprawa nie poszła w zapomnienie 🙂

oznacz moderatorów