anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak możliwości nadania paczki One Kurier przez panel Allegro.

MAMY ROZWIĄZANIE!
MODAiURODA_NET
#1 Nowicjusz#

Klient wybrał sposób dostawy Allegro One Box, One Kurier (Allegro One Box, zielony automat XXX), gdy z panelu sklepu Allegro chcę nadać przesyłkę wyskakuję mi komunikat ''Nie udało się zamówić jednej lub więcej paczek. Aby dokończyć nadawanie, popraw błędy, które są wskazane w górnej części formularza nadawania lub usuń problematyczną paczkę.'' . Bardzo proszę o pomoc. 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4
kostas11
#21 Demiurg#

@Allegro_One 

________
Κώστας
oznacz moderatorów
MikroLITY
#13 Ambasador#

Spróbuj w danych Klienta wpisać dane paczkomatu (adres)

oznacz moderatorów
Allegro_One
Ekspert Allegro

Taki komunikat pojawia się najczęściej, gdy próbujesz wygenerować etykietę One Kurier dla kodu pocztowego, który nie jest obsługiwany przez tę metodę dostawy. Dostępność metod Allegro One dla Twojego rejonu sprawdzisz tutaj. Jeśli Twój kod nie jest obsługiwany, przykro nam, ale nie będziesz miał możliwości nadania takiej przesyłki. Zalecamy, abyś edytował cennik dostaw i zostawił jedynie pakiet Allegro One (Punkt, Box) bez Kuriera One. 

Natomiast, abyśmy mogli dogłębnie zweryfikować problem prosimy, abyś podał numer zamówienia, którego dotyczy zgłoszenie. 

oznacz moderatorów
TEL_790_441_051
#2 Obserwator#

Dzień dobry mam podobny problem nr zamówienia:

327b5961-7a24-11ee-a122-0f52155f788d

komunikat: "Pole "Dane nadawcy - adres" zawiera błędne dane: Kod pocztowy nadawcy znajduje się poza obszarem One Kuriera"
kod 41-922 podaje:

Super! Możesz udostępnić metodę dostawy:

 

 

oraz

 

oznacz moderatorów