anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego nie działa jeden z zielonych box punktów?

BuBu-lodz-pl
#9 Pomysłodawca#

konkretnie AL020EL1 w Łodzi na ul.Jarzynowej 54 ?Próbowałam już kilka razy nadać paczkę i za każdym razem musze jechać do punktu z obsługa , gdzie pierwsze paczki też było trudno nadać bo panie patrzyły na mnie jakbym sie z księżyca urwała - ale dały radę i poszło .Punkt działa tak jakby przyjmował tylko zwroty a nie nadawanie paczek , skanowanie numeru przesyłki nie daje rezultatu żadnego .

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Awarie urządzeń no nic nadzwyczajnego ,jedne ulegają im rzadko a inne jak te "zielone" nagminnie.

oznacz moderatorów

BuBu-lodz-pl
#9 Pomysłodawca#

Ale awaria przez prawie ponad  2 tygodnie ? Panel świeci się i nic nie wskazuje na to aby było to nieczynne .Takie wiadomo że nic nie wiadomo .Mam ten punkt blisko a muszę przeginać do dużego marketu z obsługą .

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@BuBu-lodz-pl ten typ tak ma , jeszcze nie jedno Cię zaskoczy ....niemile .

oznacz moderatorów

Allegro_One
Ekspert Allegro

@BuBu-lodz-pl Przepraszamy za nieprawidłowości. Sprawdzimy ten automat. Dziękujemy, że zgłosiłaś nam problem.

oznacz moderatorów

Allegro_One
Ekspert Allegro

@BuBu-lodz-pl Jeśli to nie problem, podaj nam numery przesyłek, z którymi był problem. Daj też znać kiedy próbowałaś je nadać. Ułatwi nam to weryfikację sprawy.

oznacz moderatorów

BuBu-lodz-pl
#9 Pomysłodawca#

chociażby te 

Allegro ALE0000145D6037
22.03.22
druga próba 23.02.22

Allegro ALE00001395BCD2
14.03.22

przesyłki zostały nadane - z tą samą etykietą w punkcie z obsługą i nie było problemu -powędrowały do klientów

oznacz moderatorów