anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

one box nie otwarł drzwiczek

MSPLUS_DESIGN
#1 Nowicjusz#

Dziś po raz pierwszy postanowiłem odebrać paczkę z tego zielonego ustrojstwa bo mi wyrosło przed oknem.

Niestety koło inposta to nawet nie stało... Ekran dotykowy działa jak w androidzie z przed dekady, opóźnienie takie że można usnąć pomiędzy kolejnymi cyframi.

Ale najgorsze jest to, że moja paczka została w nim zwyczajnie uwięziona co nigdy ale nigdy nie przydarzyło mi sie w inpoście a odebrałem naprawde sporo przesyłek.

Czy ktoś może coś zrobić z tym dziadostwem? Próbowałem to otworzyć wiele razy, niestety drzwiczki ani drgną nawet dociskałem bo tak ku mojemu rozbawieniu podpowiadało na ekranie. Ostatecznie wybrałem opcję że nie da się wyjąć przesyłki o automat przyjął zgłoszenie o usterce boksu.

Wszystko pięknie ładnie ALE JA CHCE ODEBRAĆ MOJĄ PACZKĘ !!

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

kostas11
#21 Demiurg#

@Allegro_One potrzebne wsparcie 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

kytorr
#13 Ambasador#

ja używam młotka i sie sprawdza

oznacz moderatorów

medalik_2009
#17 Koryfeusz#

@LEW433  A jak nie ma? Aaaa może zamówić sobie łom na Allegro. Taki nowoczesny marketing, nie potrzebujesz łomu, my sprawimy że będziesz potrzebował!

@MSPLUS_DESIGN tylko nie zamawiaj łomu do tego ekologicznego boxa. Wybierz coś energetycznie negatywnego ale działającego. 😉

oznacz moderatorów

A3dam
#19 Nestor#

@MSPLUS_DESIGN 
Podejdź do Automatu i zadzwoń: 616 306 997 .
Powinni móc otworzyć skrytkę zdalnie.
 

*** Złożenie oświadczenia o odstąpieniu od umowy i zwrot towaru to dwie zupełnie różne czynności (UOKiK) ***
oznacz moderatorów

MSPLUS_DESIGN
#1 Nowicjusz#

Nie wiem czy każdy zielony tak działa ale w moim po otwarciu drzwiczki same się nie odchylają, nie sposób stwierdzić które zostały otwarte a grafika na ekranie z "uciętym" paczkomatem sugerowała inne położenie i sprawdzałem nie ta co trzeba 🙂 W inpoście się uchylają i zresztą słychac dzwięk zamka - nie sposób przeoczyć.. Więc pierwsze wrażenia takie se z zieloniaka. Na szczęście pomoc techniczna sprawnie działa i pomogli.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

SZAJST.😛

oznacz moderatorów

Allegro_One
Ekspert Allegro

@MSPLUS_DESIGN Dzień dobry. Możemy zrestartować Automat zdalnie. Skontaktuj się z nami, kiedy będziesz pod Zielonym Automatem Paczkowym. Zadzwoń pod numer 616 306 997 (ten numer powinien znajdować się pod wyświetlaczem maszyny). 

oznacz moderatorów