anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sugestia do allegromatów

ALCkow
#13 Ambasador#

Chciałbym zgłosić małą sugestię już na przyszłość. Czy skrytki w nowych allegromatach (Allegro ONE) mogłyby być głębsze. 64cm jest też w paczkomatach. Wysyłam przedmioty długie np.:75cm, 80cm. Gdyby skrytki były głębsze moglibyście zrobić konkurencje dla inpostu i dostaw kurierem np.:  DPD czy UPS. Dla niektórych klientów paczkomaty to wygodne rozwiązanie. Teraz zamawiając przedmiot o długości 73cm muszę wysyłać kurierem. 

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

serwis-texas
#19 Nestor#

@ALCkow 

No ale oni już zamówili i zrobili ponad 1200 takich punktów. Jakby mieli teraz zmienić ich projekt to co wtedy? Drugie tysiąc postawić głębszych? A jak klient zamówi coś 70 cm do punktu nazwijmy to starej wersji to przecież by nie weszło.

oznacz moderatorów

ALCkow
#13 Ambasador#

U mnie klienci nie chętnie wybierają Allegro one. Wolą paczkomaty. Dla mnie obecnie w smart lepsze jest allegro one, bo jest darmowe. Za paczkomaty muszę płacić za wysyłki w smart. Na 300 zamówień do paczkomatu przypada 1 do allegromatu.

oznacz moderatorów

serwis-texas
#19 Nestor#

@ALCkow  Ale nadal technicznie to jest niewykonalne.

oznacz moderatorów

CHECINIAKI
#15 Entuzjasta#

Zastanawiałam się jak mogę zachęcić kupujących do wysyłek zielonymi paczkomatami, może jakieś gratisy do paczek obiecywać w ogłoszeniu.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@ALCkow a dlaczego 80 cm , ja bym wolał 100cm , a najlepiej 2 metry ., a znalazłby się i użytkownik z większą potrzebą .

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@ALCkow  Nie kombinuj, system już powstał, wymiary są określone i nie da się  zmienić już istniejących skrzynek.

Natomiast świat należy do odważnych,  masz pomysł,  zlecasz wykonanie nowych pojemników, tworzysz sieć logistyczną i jazda. Masz własną  sieć o wymiarach takich jakie uważasz za właściwe.  Niech  allegromaty i paczkomaty mają konkurencję !! 😁

oznacz moderatorów

Allegro_One
Ekspert Allegro

@ALCkow, dziękujemy za sugestię! 😊 

oznacz moderatorów

CHECINIAKI
#15 Entuzjasta#

Te zielone paczkomaty naprawdę są zielone, dobrze zakamuflowane w środowisku. Przejeżdżałam pół roku obok jednego i go nie widziałam. Dopiero jak tankowałam na stacji benzynowej to go zauważyłam 🙂

oznacz moderatorów