anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro Pay - raty

tomas85_2009
#7 Wielbiciel#

Witam, mam takie pytanie na temat rozłożenia na 3 raty, pierwszy zakup zrobiłem na kwotę 43zł drugi 10 dni później na 270zł ogólnie kwota przewyższa 300zł i nie mam dostępnej możliwości rozłożenia na raty. Czy to normalne?

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

LEW433
#21 Demiurg#

A dokonałeś spłaty 1raty?

Tak. Jeżeli wybierzesz spłatę w ciągu 30 dni, a kwota Twojego zakupu wyniesie minimum 300 zł, możesz zmienić opcję spłaty nawet na 20 miesięcznych płatności. Zrobisz to w Panelu Allegro Pay na minimum 3 dni przed terminem spłaty. Poinformujemy Cię o tej możliwości mejlowo.

Zmiana opcji spłaty wiąże się z zawarciem nowej umowy Allegro Pay – Twoja stara umowa wygaśnie, a Ty będziesz regulować płatności zgodnie z nowym harmonogramem.

Pamiętaj, że możesz podzielić spłaty, gdy:

  • spłacisz kredyt za dowolny zakup (jeśli płatność jest rozłożona na miesięczne raty, wystarczy, że spłacisz jedną z nich)
  • pozostało nie mniej niż 300 zł do spłacenia
  • zamówienie nie zostało anulowane lub zwrócone (jeśli zwrócisz lub anulujesz tylko jego część, kwota do spłaty za pozostałe zakupy musi być wyższa niż 300 zł)
  • nie masz opóźnień w spłacie kredytu
  • nie masz blokady na limicie Allegro Pay.
oznacz moderatorów

tomas85_2009
#7 Wielbiciel#

Dalej nie do końca to rozumiem. Jak mam dokonać splaty 1 raty skoro mam płatność wszystkiego w 1 racie i nie da się podzielić tego na raty. Poza tym już wcześniej coś kupowałem i zapłaciłem to przed terminem. Więc tego nie rozumiem: "Pamiętaj, że możesz podzielić spłaty, gdy: spłacisz kredyt za dowolny zakup" teraz nawet kak zapłacę te 43zł to do spłaty pozostanie mniej niż 300 I też nie będę mógł rozłożyć na raty. Dobra zapłacę wszystko i nie chce więcej z tego korzystać.

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@tomas85_2009 możliwość rozbicia na raty masz tylko wtedy jeżeli jednorazowa kwota zakupu wynosi 300 zł. 

oznacz moderatorów

tomas85_2009
#7 Wielbiciel#

Ok dzięki za odpowiedź. W takim razie to całkowicie bez sensu w moim przypadku, bo jak coś kupuje to od kilku sprzedających.

oznacz moderatorów