anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro Pay. Tak to ma działać ?

MAMY ROZWIĄZANIE!
Monstr978
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry

1 Dziś zarejestrowałem Allegro Pay. Powinienem dostać na konto 25 monet. Niestety nie dostałem

2.  Kupując https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/kupione/5e14a289-4303-3b28-9128-906bbacef5a4

wybrałem dodanie monet ( 20)  i niestety wybrałem zakup przez Allegro Pay. Monet zostały zabrane , a zapłaciłem i tak całą kwotę. Jeżeli tak to ma działać to jest to ostatni mój zakup za pomocą Allegro Pay.

Jestem do tyłu 45 monet. Zupełnie nie fajnie.

 

 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5
kostas11
#21 Demiurg#

@Monstr978 daj link do promocji lub regulaminu to Ci powiem co jest nie tak 🙂

Znalazłem mówisz o tej promocji ?

Kto może wziąć udział w promocji

Możesz wziąć w niej udział, jeśli nie masz jeszcze aktywnego Allegro Pay i otrzymasz od nas mejla z zaproszeniem. Mejle z informacją o promocji możemy wysłać do części kupujących – odbiorców dobieramy na podstawie historii zakupów i innych działań na Allegro, którzy w zakładce Zgody na powiadomienia zaznaczyli zgodę na otrzymywanie treści marketingowych.

Jak wziąć udział w promocji

Jeśli jesteś odbiorcą mejla o promocji, aktywuj Allegro Pay najpóźniej 7 dnia od ostatniego mejla od nas, w którym widoczna będzie informacja o 25 Monetach dostępnych dla Ciebie za aktywację Allegro Pay.

Przyznaną nagrodę zobaczysz w zakładce Monety.

Sprawdź zaktualizowany regulamin promocji.

 

  1. Promocja skierowana jest do Użytkowników posiadających Konto, do których Organizator wysłał wiadomość e-mail, zawierającą informację o możliwości otrzymania Monet za aktywację Allegro Pay, oraz którzy przystąpili do Promocji poprzez spełnienie warunków określonych w ust. 2 poniżej („Uczestnicy”).
  2. Aby otrzymać Monety promocyjne, Uczestnik, który nigdy nie aktywował Allegro Pay, musi w Okresie trwania Promocji, aktywować Allegro Pay najpóźniej siódmego dnia do godziny 23:59, licząc od dnia ostatniej otrzymanej wiadomości e-mail z informacją o Monetach dostępnych za aktywację Allegro Pay. Przy czym dzień wysyłki wiadomości e-mail uznany będzie za pierwszy dzień na aktywację w ramach Promocji.
  3. Promocją nie są objęci Kupujący posiadający Konto Junior, o którym mowa w pkt 2.1. Regulaminu Allegro oraz Kupujący działający w ramach Konta Firma, o którym mowa w pkt 2.4. Regulaminu Allegro.
  4. W przypadku gdy Uczestnik odstąpi od umowy na świadczenie usługi Allegro Pay przed odebraniem Monet promocyjnych , Monety promocyjne nie będą przysługiwały Uczestnikowi. Przyznanie Uczestnikowi Monet promocyjnych w przypadku zaistnienia powyższej sytuacji, powoduje brak możliwości ponownego przystąpienia Uczestnika do Promocji.
  5. Promocja polega na przyznaniu Uczestnikom Monet promocyjnych za aktywację Allegro Pay, zgodnie z Regulaminem Allegro Pay. Przyznanie Monet promocyjnych nie wyklucza przyznania Monet na zasadach określonych w § 4 ust. 3 Regulaminu Programu Monetowego.
  6. Promocja skierowana jest do Użytkowników, którzy spełniają wymagania Organizatora dla aktywacji Allegro Pay, opisane w Regulaminie Allegro Pay.
  7. Łączna liczba Monet promocyjnych, która może zostać przyznana danemu Uczestnikowi, nie może przekraczać w odniesieniu do danego Konta 25 (dwudziestu pięciu) Monet promocyjnych za aktywację Allegro Pay.
  8. Łączna liczba Monet promocyjnych, przeznaczonych do przyznania Uczestnikom w Okresie trwania Promocji, wynosi 500.000 Monet.
  9. Z chwilą spełnienia warunków opisanych w niniejszym paragrafie w Okresie trwania Promocji, Uczestnik przystępuje do Promocji.
  10. Promocja ma charakter ciągły przez cały Okres trwania Promocji. Dokonanie odbioru Monet promocyjnych będzie możliwe po upływie 2 dni roboczych od spełnienia przez Uczestnika określonych warunków Promocji. Uczestnik powinien odebrać Monety promocyjne za pośrednictwem Konta w terminie 7 dni roboczych od spełnienia określonych warunków Promocji. Brak dokonania odbioru Monet promocyjnych przez Uczestnika we wskazanym terminie, będzie skutkował anulowaniem Monet promocyjnych przyznanych Uczestnikowi w ramach Promocji.
  11. W celu odebrania Monet promocyjnych Uczestnik powinien kliknąć przycisk [Odbierz] w zakładce: Moje Allegro > Moje zakupy > Programy zniżkowe > Monety.
________
Κώστας
oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Diabeł tkwi w szczegółach, często jest tak albo zakup w aplikacji albo w ciągu2-7 dni należy je samemu odebrać.

oznacz moderatorów
majster_man
#14 Krzewiciel#

Monety zostaną przyznane ale tylko za zakup lokomotywy.

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

@Monstr978 monety możesz wykorzystać tylko przy zakupach z płatnością z góry nie na kredyt i nie za pobraniem

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Monstr978 mam nadzieję, że kwestia monet za aktywację Allegro Pay, została wyjaśniona przez @kostas11 natomiast jeśli chodzi o monety, które możesz wykorzystać przy płatności to możesz skorzystać z tego tylko przy płatności z góry. Ty wykorzystałeś je do obniżenia kwoty zakupu w zamówieniu nr bef48cd0-94b6-11ed-a21a-e7f12ad34027, które zostało opłacone nie przez Allegro Pay.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów