anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Anulowałam zakup dlaczego w zakładce Allegro Pay nadal widnieje jako zamówienie do spłaty?

agnes418
#1 Nowicjusz#

Anulowałam zakup w trakcie płatności zawiesił mi sie telefon i sprzedający nie otrzymał zapłaty, natomiast w zakładce pey po widnieje ze został on opłacony i mam teraz dwie pozycje do opłacaenia. Jedna należny anulować

 

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

LEW433
#21 Demiurg#

Anulować możesz tą nieopłacona, ale nie musisz, sprzedający nie otrzyma przelewu więc nie wyśle towaru.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@agnes418 sprawdziłam to zamówienie, płatność ma w tej chwili status "w toku" co może być spowodowane obecnymi problemami.
W przypadku anulowania zakupu opłaconego metodą Allegro Pay do sprzedającego zostaje wysłana wiadomość z numerem konta do zwrotu środków. Allegro Pay wstrzymuje naliczanie odsetek na okres 14 dni, podczas których Sprzedający zobowiązany jest do zwrotu środków, a kiedy sprzedający zrobi zwrot otrzymanej wpłaty, Allegro Pay rozlicza umowę, dopiero wtedy będzie to widoczne w panelu Allegro Pay. W tej sytuacji bardzo proszę o cierpliwość, weryfikacja będzie możliwa, gdy problemy ze spłatą Allegro Pay, zostaną rozwiązane. Przepraszam za trudności. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów