anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Co sie dzieje z moim zwrotem?

MAMY ROZWIĄZANIE!
angela_711998
#8 Zapaleniec#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_  Hejka🙂 mam problem,jakiś czas temu zamówiłam przesyłkę przez allegro pay,spłaciłam go zaraz po 2dniach,zgłosiłam zwrot,wysłałam przesyłkę,sprzedający zwrócił pieniądze..Tylko pytanie gdzie? Twierdzi że pieniądze zostały zwrócone tak samo jak było kupione. I co w takiej sytuacji?Do kogo się zwrócić? 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5
xyz96
#21 Demiurg#

@angela_711998 Sprzedawca na pewno zwrócił wpłatę? Jeśli tak, powinnaś otrzymać maila od Allegro z taką informacją i powinnaś mieć nadpłatę w Allegro Pay. Jeżeli maila nie było, sprzedawca mógł nie oddać pieniędzy.

Jeżeli sprzedawca faktycznie oddał środki, Allegro Pay powinno Ci zwrócić nadpłatę w ciągu kilku dni. Jeśli czekasz zbyt długo, napisz do Allegro Pay w tej sprawie; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=8612321a-8c9e-446a-abd0-49c4b12e9391&subjectId=54fc89e8-5...

oznacz moderatorów
angela_711998
#8 Zapaleniec#

Tak,dostałam meila z allegro 4dni temu ale na tym sie skończyło..

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@angela_711998 Teraz więcej wiadomo - 4 dni temu, czyli musisz odczekać około 3 dni, bo tyle trwa zwrot pieniędzy do Allegro Pay, a potem kolejne 5 dni, bo po takim czasie Allegro Pay powinno zwrócić Ci nadpłatę. Jakby co, masz wyżej link do kontaktu.

oznacz moderatorów
angela_711998
#8 Zapaleniec#

Dziękuję za pomoc. A co do formularza powyżej numer umowy z nadpłatą to nr umowy allegro?numer zwrotu? Czy numer umowy allegro pay?

 

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

Allegro Pay. Gdyby Allegro chodziło o inny numer, poproszą Cię w odpowiedzi o uzupełnienie.

oznacz moderatorów