anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czemu nie mogę zapłacić z Allegro PAY ?

KrukZ_ZabiejGory
#8 Zapaleniec#

Chciałam zakupić produkty 2 sztuki za ok. 600 zł od jednego dużego sprzedawcy. Na stronie każdego z produktów jest dostępna forma Allegro Pay. Ja mam wolnych środków prawie 3700 zł i żadnych spóźnień za dotychczasowe spłaty zakupów . Ostatnio kupowałam produkty za 100 i 40 zł z Allegro Pay w ubiegłym tygodniu i nie było problemów. 

Teraz widzę, że mogę dodać te produkty dostępne z Allegro pay do koszyka i jest opcja ZAPŁAĆ PÓŹNIEJ (niebieski przycisk Allegro Pay), ale jak przechodzę dalej, gdzie już jest adres i wybór wysyłki, to nie ma możliwości wybrania Allegro Pay, a dostępne są jedynie formy płatności kartą, blikiem etc. 

Sprawdzałam na produktach droższych, tańszych (około 60 zł), także zrobiłam płatność przypadającą dopiero w drugiej połowie czerwca etc.   , ale to nic nie pomaga - żadnych alertów, ostrzeżeń, forma Allegro Pay nie jest wyszczególniona na liście możliwych form płatności. 

Proszę o pomoc i poradę. Dziękuję. 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@KrukZ_ZabiejGory Skorzystaj z przycisku "DOSTAWA I PŁATNOŚĆ" zamiast "ZAPŁAĆ PÓŹNIEJ". Allegro Pay powinno się wtedy pojawić do wyboru w formularzu.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

KrukZ_ZabiejGory
#8 Zapaleniec#

Dziękuję. Tak też próbowałam, ale to nie pomogło. 

Dobra wiadomość jest taka, że problem sam się rozwiązał w nocy - ni stąd, ni zowąd możliwość płacenia pojawiła się około godziny po napisaniu tego posta. Nadal nie wiem co było przyczyną braku funkcjonalności, ale ważne, że teraz działa 🙂 .

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Dobre, ale nie było to po ponownym zalogowaniu? 😁

oznacz moderatorów

KrukZ_ZabiejGory
#8 Zapaleniec#

Nie. Wcześniej też próbowałam się wylogowywać  i logować na nowo, także w innych przeglądarkach i na telefonie. 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Czyli czas pomógł rozwiązać problem.😁

oznacz moderatorów