anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy mogę zrezygnować z powiadomień Allegro Pay o proponowanych opcjach spłaty?

mlodypl_2005
#7 Wielbiciel#

W jaki sposób zrezygnować z powiadomień dotyczących 
Informacja na temat proponowanych opcji spłaty Allegro Pay
W zakładce powiadomienia nie znalazłem sekcji dotyczącej właśnie powiadomień tego typu, a takie maile mnie nie interesują, a dodatkową wprowadzają zamieszanie.

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

xyz96
#21 Demiurg#

@mlodypl_2005 Jeśli masz aktywne Allegro Pay, raczej tych powiadomień się nie pozbędziesz, ale dopytaj tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=71f555ff-e040-42b3-a55b-d46b7fc1d3cc

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Raczej nie da się wyłączyć, ale mogą się przydać jakbyś zapomniał o spłatach.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@mlodypl_2005 Cześć. W tym momencie nie ma takiej opcji, ponieważ jest to wymóg prawny. Proponowane opcje spłaty muszą zostać przedstawione, aby wszyscy klienci świadomie podejmowali swoje decyzje zakupowe. Natomiast pracujemy nad tym, żeby ilość mejli maksymalnie ograniczyć. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

mlodypl_2005
#7 Wielbiciel#

Dziękuje za odpowiedz, rozumiem wymóg prawny, ale będąc w zakładce "koszyk" jeszcze nie kończę zakupów i mogę się wycofać, a tak system wysyła maila jak będzie wyglądać spłata. Przecież tego maila człowiek odbiera po zakupie więc trochę mija się to z wysłaniem warunków przed akceptacją. A tak wprowadza to zamieszanie bo nie wiem czy nie zakupiłem czegoś na raty.


Może w takim razie powinno móc się ustawić priorytet na formie płatności, i tak domyślnie mam gotówkę a jak umyślnie wybiorę  allegropay to wtedy mail, dotyczący oferty kredytowej nawet wtedy gdy chcę  kupić produkty za niewielką cenę. 

 

W takim razie czekam na rozwiązanie.

oznacz moderatorów