anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy mogę otrzymać zestawienie moich transakcji i nadpłat?

Adramel
#10 Popularyzator#

Witam

Jak można sprawdzić wszystkie wpłaty jakie dokonałem za towary allegro pay? Bo coś mi się nie zgadza.
Spłaciłem kilka przedmiotów które potem oddałem, sprzedawcy zwrócili pieniądze na konto allegro pay. 
Aktualnie mam jeden przedmiot do spłaty, ale nie zgadza się mi kwota jaką mam zapłacić. 
Allegro pisało do mnie że mam nadpłatę i żeby podać numer umowy na którą chce przeznaczyć wpłatę. Podałem im numer. Ale wg mnie kwota spłacona jest zbyt niska w porównaniu z tym co przekierowałem i sam już spłaciłem.
Nie uaktualniali też harmonogramu spłat


Pozostało: 1 766,00 zł spłatach

Spłacone: 1 443,23 zł z 2 649,00 zł

Wychodzi że za przedmiot za 2649zł chcą 3209zł

 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

xyz96
#21 Demiurg#

@Adramel 

Jak można sprawdzić wszystkie wpłaty jakie dokonałem za towary allegro pay?

Na swoim koncie bankowym - masz tam potwierdzenia wpłat.

oznacz moderatorów

Adramel
#10 Popularyzator#

Ale wtedy nie wiem za co jest konkretna wpłata. Nie mam powiązania spłata<->przedmiot.
A kupowałem po pare przedmiotów od różnych sprzedawców na jedną umowę.
To rozczytam co jest do czego.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Adramel Policz sobie ogólnie, ile byłeś winien Allegro Pay za wszystko i ile ogólnie zapłaciłeś. Nie rozdrabniaj tego.

oznacz moderatorów

Adramel
#10 Popularyzator#

To nie takie proste to nie ma jednej listy z kosztami zakupu. Jak rozwinę jedną rzecz to potem muszę od nowy wybierać AllegroPay/Zakupy/Spłacone/Zakupy/Kolejna rzecz. 
W ogóle w tym AllegroPay straszny burdel jest. O część nadpłat dostałem powiadomienie na meila, ale o kilku nie. Na jednej transakcji mam na koncie  ze jest nadpłata, ale w na meila o tym nie napisali. Na innym mam podziękowanie z spłatę i dodatkowo informację że sprzedawca dokonał zwrotu na ten sam instrument (czyli APay), ale już na koncie tej dodatkowej wpłaty nie ma.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Adramel A kto zapewniał, że to będzie proste? Znasz ceny wszystkich towarów kupionych z Allegro Pay i masz w banku podane spłacone kwoty.

oznacz moderatorów

Adramel
#10 Popularyzator#

Nie znam cen. Jak pisałem muszę przeklikać. A i tak to mi nic nie da, bo część to były zwroty za które wcześniej zapłaciłem.
I wlaśnie tutaj mam w kilku miejscach brak informacji o nadpłacie. I nie wiem jak sprawdzić na ile allegro mnie oskubało.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Adramel dziękuję, że do nas napisałeś. Poczekaj proszę na wyjaśnienie w sprawie nr 17956832 i dziękuję za Twoją sugestię dotyczącą panelu Allegro Pay. Trafiła do odpowiedniego zespołu.

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów