anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy raty Allegro Pay mogę połączyć u różnych sprzedających?

MAMY ROZWIĄZANIE!
Tedek72
#7 Wielbiciel#

Jeżeli chcę skorzystać z rat Allegro Pay, czy zakup na kwotę powyżej 500zł musi być dokonany u tego samego sprzedającego, czy mogę zakupić kilka przedmiotów od różnych firm/osób na łączną kwotę, np. 550 zł, żebym mógł sobie tę kwotę rozłożyć na raty?

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12
xyz96
#21 Demiurg#

@Tedek72 Zakup może być dokonany przez koszyk od kilku sprzedawców, górna granica kwoty jest taka, jaki limit masz przyznany;

Umowę Allegro Pay możesz zawrzeć zarówno w przypadku Zakupu dokonywanego za pomocą Licytacji, opcji “Kup Teraz”, jak również poprzez dodanie Ofert do „koszyka”, w tym także od wielu Sprzedających.

https://allegro.pl/regulaminy/regulamin-uslugi-allegro-pay-lD8OAPk4Lu6

oznacz moderatorów
Tedek72
#7 Wielbiciel#

Raty uzyskuje się od kwoty 500 zł wzwyż i nie wiem, czy jak kupię coś za kwotę przekraczającą 500 zł, ale od kilku sprzedających, czy zostaną mi przyznane raty, czy kwota 500 zł musi być wydana u tego samego sprzedawcy.

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

Masz napisane wyżej, że możesz kupić od kilku sprzedawców.

Poza tym;

2) podzielić płatność na od 3 do 20 miesięcznych Spłat, zgodnie z przedstawionymi wariantami dla Twojego Zakupu, jeżeli wartość Twojego Zakupu wynosi co najmniej 300 (trzysta) zł i jest nie większa niż wysokość Twoich Środków, z zastrzeżeniem, że w ramach testów może zostać w niektórych przypadkach udostępniona możliwość podzielenia płatności na miesięczne Spłaty również gdy wartość koszyka będzie niższa niż 300 (trzysta) zł.

Regulamin; https://allegro.pl/regulaminy/regulamin-uslugi-allegro-pay-lD8OAPk4Lu6

 

 

oznacz moderatorów
Tedek72
#7 Wielbiciel#

Dzięki. Pozdrawiam 🙂

oznacz moderatorów
WARKOCZYK1
#7 Wielbiciel#

Dlaczego mi pokazuje tylko jedną ratę?Kupiłam u jednego  sprzedawcy za kwotę okolo 260zl i u drugiego kilka dni później za 50zl,jednak pokazuje mi dwie odrębne spłaty i nie w ratach tylko całości.Mozna to zmienić?

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@WARKOCZYK1 bo trzeba to było kupić jako jeden koszyk a tak są to dwa różne zakupu i umowy spłaty i się nie połączą 😞

A na raty można zmienić jak jest powyżej 300 zł 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów
WARKOCZYK1
#7 Wielbiciel#

Aaaa 😞 Dziekuję za odpowiedź 

oznacz moderatorów
Insi
#7 Wielbiciel#

Żeby pojawiła się możliwość rozratowania - musi być to jednorazowy zakup (jednego lub kilku produktów, od jednego lub kilku Sprzedających). Nie ma możliwości połączenia kilku osobnie wykonanych zakupów w ramach Allegro Pay (np. jednego z dzisiaj, drugiego z wczoraj, trzeciego z przedwczoraj).

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@Insi Musi to być jednorazowy zakup jednego lub kilku produktów od jednego lub kliku sprzedających. Wielu zakupów nie połączysz. 

oznacz moderatorów
Insi
#7 Wielbiciel#

no przecież tak napisałem ;-]

poza tym jest to słowo w słowo kopiuj/wklej odpowiedź konsultanta na moje pytanie w tym temacie.

pozdro.

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@Insi No tak, ale wydawało mi się, że pytasz o to, a nie udzielasz komuś odpowiedzi 🙂 

oznacz moderatorów
Insi
#7 Wielbiciel#

Chciałem być miły i odpowiedzieć Warkoczykowi, ale się zorientowałem że pisała w tamtym stuleciu. Także sorki za zamieszanie ;-] Miłego.

oznacz moderatorów