anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego nie dziala Allegro Pay?

MAMY ROZWIĄZANIE!
szumek1111
#1 Nowicjusz#
 
oznacz moderatorów
44 ODPOWIEDZI 44
Kasjena
#7 Wielbiciel#

Jakis problem jest ogolny, mi tez nie dziala. 

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@szumek1111 @Kasjena Zespół techniczny wie już o problemie i pracuje nad ustaleniem i usunięciem jego przyczyny. Przepraszamy za utrudnienia.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
Majeczka1956
#2 Obserwator#

u mnie też nie działa....jak długo mam czekać... ciągle jest monit; płatność w toku....

oznacz moderatorów
whiteangel1402
#8 Zapaleniec#

Jak dlugo mamy czekac ? Sprzedawcy rez sie niecierpliwia

oznacz moderatorów
panamas2007
#2 Obserwator#

Nadal problem z Allegro Pay - 12.04.2022 09:24

Płatność się nie udała

Zakup nieopłacony

Błąd podczas przetwarzania płatności online

oznacz moderatorów
fiszka_2005
#8 Zapaleniec#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_  Czy znów jest awaria? Nie mogę dokonać płatności od pół godziny. Uprzedzając pytania, z niczym nie zalegam, mam środki. "Płatność w toku". Ponawiałam ją już trzy razy i nic.

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@fiszka_2005 Otrzymaliśmy już podobne zgłoszenia i badamy sprawę. Przepraszamy za problemy.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
Client:47596555
#1 Nowicjusz#

Dzisiaj spłaciłem moje zakupy w allegro pay a nadal środki nie wróciły. Wszystkie zakupy spłaciłem w terminie.

oznacz moderatorów
fiszka_2005
#8 Zapaleniec#

Znowu im się coś spaprało z Allegro Pay, ja od pół godziny usiłuję dokonać płatności. Pewnie kolejna awaria.

 

oznacz moderatorów
Majeczka1956
#2 Obserwator#

U mnie też nie działa... to jakaś lipa

oznacz moderatorów
exkleo
#1 Nowicjusz#

Dzień dobry,

zrobilam zakup z allegro pay i płatność jest wciąż w toku - czy mam anulować zakup i go ponowić, czy czekać w dalszym ciągu na wykonanie płatności?

oznacz moderatorów
fiszka_2005
#8 Zapaleniec#

Zakupu nie ma po co anulować, można ewentualnie anulować i ponowić płatność, ale póki jest awaria, to chyba nie ma sensu. Ja już ponawiałam trzykrotnie.

 

oznacz moderatorów
jacssy
#8 Zapaleniec#

Potwierdzam, ciągle wisi płatność w toku, Proszę to naprawić bo zakupy na czas sprzedawcy nie wyślą jak nie dostaną pieniędzy !!!!

oznacz moderatorów
xxxritusxxx
#1 Nowicjusz#

Dlaczego płatność na allegro pay wciąż jest w toku?

oznacz moderatorów
michal921992
#10 Popularyzator#

Witam, mam problem z dokonaniem zakupu z formą płatności Allegro Pay. Już po naciśnięciu przycisku "kupuję i płacę" płatność nie zostaje sfinalizowana. Wyskakuje tylko "oczekiwanie na potwierdzenie płatności", później wyskakuje informacja "zakup nieopłacony". Co zrobić teraz z takimi zakupami, które mają status nieopłacone? Już raz anulowałem zakup, spróbowałem ponownie i sytuacja się powtarza. 

oznacz moderatorów
whiteangel1402
#8 Zapaleniec#

Witam nie moge zaplacic allegro payem nie zalegam z zadna rata smart wykupiony proszek pomoc

oznacz moderatorów
MZiobro
#7 Wielbiciel#
Mam dokładnie ten sam problem
oznacz moderatorów
whiteangel1402
#8 Zapaleniec#
Zakupy nie oplacone i nie wiem co teraz do 7 mialam smarta ale wzielam go wykupilam i tak nie moge zaplacic payem
oznacz moderatorów