anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego nie dziala Allegro Pay?

MAMY ROZWIĄZANIE!
szumek1111
#1 Nowicjusz#
 
oznacz moderatorów
44 ODPOWIEDZI 44
Wentylex
#1 Nowicjusz#

Mam nadzieję że naprawią i jakoś pójdzie opłacić zakup, bo po moim zakupie podnieśli cenę przedmiotu o 20%... Nawet bym zapłacił z góry żeby się nie wyparli zaraz że nie ma kasy, ale nie wiem czy da się zmienić sposób płatności na blika z allegro pay po kliknięciu anuluj płatność?

oznacz moderatorów
whiteangel1402
#8 Zapaleniec#

Tak da sie

oznacz moderatorów
Trybek2
#7 Wielbiciel#

Witam.

Dokonałem zakupu poprzez allegro pay i zawszę od razu wyskakiwało, że zakup jest opłacony. Teraz cały czas jest płatność w toku, i sprzedawca nie może realizować mojego zamówienia bo nie ma zapłaty.... Wiem, że temat zgłaszam dość szybko, niedawno po zakupie, ale bardzo zależy mi na czasie. Dziękuje i pozdrawiam

oznacz moderatorów
whiteangel1402
#8 Zapaleniec#

Witam nie moge zaplacic allegro pay po mimo srodkow isplat rat na czas prosze o pomoc

oznacz moderatorów
wazna94
#7 Wielbiciel#

Ja dzisiaj mam ten sam problem. Zapłaciłam Allegro Pay, ale ciagle wyświetla mi się informacja, że płatność w toku.

oznacz moderatorów
whiteangel1402
#8 Zapaleniec#

A towar nie zaplacony nie wiadomo co teraz

oznacz moderatorów
SteamKeySeller
#2 Obserwator#

Mam ten sam problem

oznacz moderatorów
siwekskce1
#7 Wielbiciel#

Też mam to samo... Coś chyba dziś u nich zawiodło. Szkoda że nie ma odpowiedzi na problem ani przez Whatsapp ani Messenger 

oznacz moderatorów
wazna94
#7 Wielbiciel#

Potwierdzam, tez pisałam do nich na WhatsApp 

oznacz moderatorów
whiteangel1402
#8 Zapaleniec#

Musi ktos przeciezcos zrobic mi tez nikt nie odp

oznacz moderatorów
misiabela
#9 Pomysłodawca#

U mnie to samo 😞  Chyba coś z systemem - czeka na zakończenie transakcji w nieskończoność.

oznacz moderatorów
michal921992
#10 Popularyzator#

U mnie to samo. Już ponad 2 godziny jest monitor o płatności w toku. Anulowanie zakupu i ponowna próba płatności nie pomaga. Nie wiem co dalej. ☹️

oznacz moderatorów
michal921992
#10 Popularyzator#

Nie wiem jakim cudem ale przed sekundą zakup został sfinalizowany. Płatność została zrealizowana! 😃

oznacz moderatorów
misiabela
#9 Pomysłodawca#

Szczęśliwiec! U mnie ciągle w toku. A pieseły na karmę czekają... 😞 Pozostaje nadzieja, że płatność dokonana a tylko do nas jedynie info nie dochodzi. Zajrzę jeszcze na maila

oznacz moderatorów
whiteangel1402
#8 Zapaleniec#

U mnie nadal nic

oznacz moderatorów
benny_68
#2 Obserwator#

Witam, podłączam się pod temat i potwierdzam problem, od prawie godziny status "płatność w toku". Anulowałem zakup za pierwszym razem i spróbowałem ponownie, ale jak widać to grubsza sprawa

oznacz moderatorów
wazna94
#7 Wielbiciel#

Chyba naprawili, bo ja nic nie robiłam, a teraz płatność przeszła 

oznacz moderatorów
benny_68
#2 Obserwator#

Ponowiona płatność czy poprzednia "zawieszona"?

oznacz moderatorów
whiteangel1402
#8 Zapaleniec#

Ja anulowalam i ponawialam 4razy i nic 😕

oznacz moderatorów
benny_68
#2 Obserwator#

Kilka minut temu "zawieszona" płatność w końcu przeszła, bez żadnej ingerencji z mojej strony

oznacz moderatorów