anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego nie dziala Allegro Pay?

MAMY ROZWIĄZANIE!
szumek1111
#1 Nowicjusz#
 
oznacz moderatorów
44 ODPOWIEDZI 44
LEW433
#21 Demiurg#

To allegro ma problemy więc nie wiem czy warto tak co chwilę ponawiać i anulować.😐

oznacz moderatorów
MZiobro
#7 Wielbiciel#

U mnie już ruszył allegro pay

oznacz moderatorów
milkaaa23
#7 Wielbiciel#

Mi też nie działało - przy płatności w toku - anulowałam zakup. Za jakiś czas kupiłam ponownie i teraz dopiero jest **piiip**, bo nagle zaczęło działać - więc zakupiłam jeden fizycznie, drugi nie a do spłaty wyświetlają się dwie pozycje. Pisałam do sprzedawcy - ale on twierdzi, że nie dostał środków więc siłą rzeczy nie ma mi jak ich zwrócić - i co z tym klopsem mam zrobić 😕

oznacz moderatorów
michal921992
#10 Popularyzator#

Mam identyczną sytuację. Podczas awarii Allegro Pay kupiłem jeden przedmiot, który anulowałem po problemie z płatnością, kupiłem jeszcze raz, problem był znowu. Druga płatność po kilku godzinach przebiegła pomyślnie, ale mam obie do spłaty z tym samym terminem. Pierwszy raz mam taką sytuację.

oznacz moderatorów
milkaaa23
#7 Wielbiciel#

No to ja już wiem, kontaktowałam się z allegro - i sprzedający powinien zwrócić wpłacone środki i wtedy my możemy zrobić tą wpłatę - tak to zrozumiałam. Dla spokojności sumienia, anuluj ten jeden zakup - i skontaktuj się ze sprzedającym. Mi właśnie odpisał, że środki zostaną zwrócone 🙂

oznacz moderatorów