anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego nie mam jeszcze monet za aktywację Allegro Pay?

Siesia_ag
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry, aktywowałam Allegro Pay 26.03. Wykonałam również transakcję. Wciąż nie widzę możliwości aktywacji promocyjnych monet. Kiedy pojawią się?

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Siesia_ag Cześć. Monety pojawią się w zakładce: https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/monety do odebrania w ciągu 2 dni roboczych. Ten termin jeszcze nie upłynął 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Siesia_ag
#7 Wielbiciel#

No niestety... Teraz już widać, że monety są do odebrania ale, gdy próbuję to zrobić nie da się - mam informację, że coś poszło nie tak.

oznacz moderatorów

Siesia_ag
#7 Wielbiciel#

Zarówno przez apkę, jak i przez www.

20230328_171340.jpg

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Rozumiem ze są tylko nie możesz ich odebrać?

oznacz moderatorów

Siesia_ag
#7 Wielbiciel#

Tak

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Siesia_ag Spróbuj proszę pobrać aktualizacje swojej aplikacji lub odbierz je korzystając z innego urządzenia. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Siesia_ag
#7 Wielbiciel#

W dalszym ciągu jest ten sam problem. Aplikację nawet odinstalowałam i zainstalowałam na nowo - został ten sam błąd. Po zalogowaniu na komputerze to samo. Wiecej urzadzeń nie posiadam.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Siesia_ag W takim razie, napisz proszę do nas ten formularz, ale w swoim zgłoszeniu zaznacz to co napisałeś tutaj, tj. że przeinstalowywałeś aplikację, ale to nie pomogło. Nasi pracownicy pomogą Ci rozwiązać tę sytuację. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Koreq
#8 Zapaleniec#

Witam zaprosiłem znajomego(hornetus) do skorzystania z Allegro Pay po czym dołączył i skorzystał z tej usługi. Otrzymalismy po 25 monet jednak ani on ani ja nie możemy ich odebrać. Wyskakuje komunikat: ops poszło coś nie tak..

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów