anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dlaczego nie mogę skorzystać z Allegro Pay?

kamiladrzewosz
#7 Wielbiciel#

Nie mogę aktywować allegro Pay bo niby za mało danych mają o mnie. Kurcze 5 lat jestem już na allegro i kupuje. Od czego to zależy że nie można tego aktywować? 

oznacz moderatorów
17 ODPOWIEDZI 17

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@kamiladrzewosz nie każdy może skorzystać z tej usługi. Decyduje o tym Allegro Pay. Napisz proszę tutaj.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

jswitnie
#9 Pomysłodawca#

Allegro pay to ściema. Ja zrobiłem błąd w formularzu aktywującym i zablokowali mi rejestrację, Co ciekawe ODMÓWILI możliwości ponownego uzupełnienia danych. To jest robienie z ludzi "i d i o t ó w". Zgłaszam sprawę do Zarządu Grupy Allegro, KNF, UOKiK. Jaja z klientów. Wycofują doskonałą usługę "zapłać później" wprowadzają swoje pożałowania godne rozwiązania i tylko po to, żeby dzielić ludzi. Decyduje Allegro Pay???? Mnie napisali żebym robił więcej zakupów to formularz zostanie MOŻE odblokowany??? Jednym słowem jest to namawianie na siłę ludzi do zakupów. Jestem zbulwersowany i mam jedno zdanie na temat działań Allegro Pay (ponoć oddzielna firma). Jest tooszustwo, chamstwo, cwaniactwo i na pewno NIE ZROBI DOBREJ OPINII ALLEGO. 

 

Albo to się zmieni albo ludzie zaczną odchodzić. Drogie Allegro PRZECHOLOWALIŚCIE i to bardzo grubo. Teraz będziecie musieli się z tego tłumaczyć.

 

A i jeszcze jedno - pomimo wyslania do Allegro Pay reklamacji NIE DOSTAŁEM ŻADNEJ ODPOWIEDZI. Ani me ani be ani pocałuj mnie w d... NIC. To potwierdza moją opinię o tej pożałowania godnej usłudze. 

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@jswitnie Podaj mi proszę numer korespondencji, którą prowadzisz z nami w tej sprawie. 

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

jswitnie
#9 Pomysłodawca#

nr "16334660" [ ref:_00D24aE05._5003VGJQdW:ref

 

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@jswitnie W wiadomości, którą wczoraj otrzymałeś, konsultantka poinformowała Cię, że "podanie danych innej osoby w produkcie kredytowym blokuje możliwość odblokowania wniosku". 

Nie namawiała Cię do kolejnych, większych zakupów.

Jeśli reklamację do Allegro Pay wysłałeś również wczoraj, proszę Cię o cierpliwość w oczekiwaniu na odpowiedź. 

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

jswitnie
#9 Pomysłodawca#

Zarzucam oszustwo i kłamstwo. Zrobiłem zrzut rozmowy. Konsultantka napisała wyraźnie

Otrzymałam informację, iż odblokowanie wniosku na Pana koncie nie będzie możliwe. Allegro Pay finalnie decyduje o tym, czy udzieli finansowania Klientowi, czy nie i w przypadku gdy Klient nie spełnia wewnętrznych warunków, na daną chwilę Allegro Pay nie może udzielić środków, o które Klient się ubiega. W tej sytuacji zachęcam Pana do kupowania częściej na Allegro, aby zwiększyć szansę na aktywację usługi.

Więc uprzejmie proszę NIE KŁAMAĆ. Wyraźnie napisała "W tej sytuacji zachęcam Pana do kupowania częściej na Allegro, aby zwiększyć szansę na aktywację usługi."

SZACH I MAT

 

A przy okazji jeśli zabieracie usługę i zastępujecie ją inną to osoby które wcześniej miały aktywną powinny z automatu mieć ją aktywowaną. To jest oszustwo łamanie wszelkich zasad.  

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@jswitnie Nie jest to cytat z korespondencji, której numer wskazałeś. Rozumiem, że pisałeś w tej sprawie na czacie. Nie mam wglądu do tej rozmowy. Jeśli konsultantka, z którą rozmawiałeś, otrzymała informację, że częstsze zakupy mogą zwiększyć Twoją szansę na odblokowanie usługi, napisała Ci o tym. Do Ciebie należy decyzja czy skorzystasz z tej rady czy nie. 

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

jswitnie
#9 Pomysłodawca#

Nareszcie ktoś z Allegro przyznał się, że chodzi tylko o zwiększenie sprzedaży. Całą ta szopka jest tylko dlatego żeby sobie nabić więcej kasy. JA ROBIE DUŻO ZAKUPÓW a te słowa traktuję jako NARZUCENIE MI OBOWIĄZKU KUPOWANIA JESZCZE WIĘCEJ.

 

Link do tej rozmowy udostępniam na Facebooku. Mam dość tego co robicie. To jest oszustwo i złodziejstwo. Nie tak się zwiększa sprzedaż - takie zachowanie działa ODWROTNIE

oznacz moderatorów

Sojiro
#12 Orędownik#

A ja mam i sobie chwalę 😄

oznacz moderatorów

Client:50619101
#8 Zapaleniec#

Dokładnie, ma Pan 100% racji. Najpierw przez 2 miesiące była informacja, że allegro pay jest dla mnie niedostępne. Dzisiaj dostałam powiadomienie że wreszcie mogę aktywować usługę. Wypełniłam wszystkie dane, zalogowałam się na konto w banku i co??  "w tej chwili nie możemy aktywować allegro pay. Kupuj częściej na allegro, aby zwiększyć szansę na aktywację usługi". Konto mam od ponad 3 lat i kupuję coś przynajmniej raz w tygodniu, więc nie wiem o co chodzi. Zwykłe wyłudzanie danych i zmuszanie do zakupów. Pisałam z konsultantem na ten temat to traktował mnie jak **piiip**kę i powtarzał w kółko, że mam więcej kupować na allegro

oznacz moderatorów

jswitnie
#9 Pomysłodawca#

Mają nas w... To nawet nie jest zweryfikowana instytucja pożyczkowa. Żadna zewnętrzna instytucja nie zbadała ich regulaminu i procedur pod kątem zgodności z zasadami dobrych praktyk. Dno i to dno Rowu Mariańskiego.

 

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@jswitnie, finansowanie w ramach Allegro Pay świadczy Allegro Pay sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, ul. Grunwaldzka 182, 60-166 Poznań, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000852900, o kapitale zakładowym opłaconym w całości w wysokości 5.335.850,00 zł, NIP: 7010629909, REGON: 365792923, wpisana do Rejestru Instytucji Pożyczkowych, prowadzonego przez Komisję Nadzoru Finansowego pod numerem RIP000521.

Informacje te znajdziesz w tym artykule

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

jswitnie
#9 Pomysłodawca#

Ale to nie oznacza, że standardy prezentowane przez tę firmę są zgodnie z przyjętymi w naszym kraju. Jak widać z mojego przypadku oraz innych sygnałów które docierają do mnie ALLEGRO PAY sp. z o.o. NIE SPEŁNIA STANDARDÓW I PROCEDUR OBOWIĄZUJĄCYCH W NASZYM KRAJU.

Mają tego świadomość BO NIE ZRZESZAJĄ SIĘ W STOSOWNYCH INSTYTUCJACH. Wiedzą, że szybko zostaliby z nich wyrzuceni z uwagi na BRAK SPEŁNIENIA NORM I STANDARDÓW oraz DOBRYCH PRAKTYK INSTYTUCJI POŻYCZKOWYCH.

 

Sprawa nadaje się do UOKiK i pewnie niebawem ta instytucja dowie się o problemie i wtedy zaczną się POWAŻNE PROBLEMY. A jeśli UOKiK nałoży KARĘ NA ALLEGRO PAY to ja OSOBIŚCIE WYSTĄPIĘ DO PROKURATURY Z ZAWIADOMIENIEM O MOŻLIWOŚCI POPEŁNIENIA PRZESTĘPSTWA PRZEZ ZARZĄD ALLEGO PAY SP. Z O.O. POLEGAJĄCEGO NA NARAŻENIU SPÓŁKI NA STRATY FINANSOWE. 

Oczywiście dopilnuję, żeby sprawa zakończyła się bardzo dotkliwie dla Allegro Pay (z zachowaniem przepisów naszego prawa). Ta "pseudoinstytucja" pożyczkowa zakończy swą działalność z hukiem szybciej niż się pojawiła. 

Jest dużo więcej niezadowolonych osób. 

Do tej pory nie dostałem odpowiedzi z Allegro Pay sp. z o.o. na pytanie "JAKIE PRZEPISY POLSKIEGO PRAWA (nie regulaminu) UNIEMOŻLIWIAJĄ COFNIĘCIE BŁĘDNEGO WNIOSKU I ZŁOŻENIE POPRAWNEGO". Ciekawe że mają problem z odpowiedzią na to pytanie. Przypadek???? Nie sądzę. UWAŻAM ŻE TAKIEGO PRZEPISU NIE MA ZATEM ALLEGRO PAY SP. Z O.O. DZIAŁA BEZPRAWNIE. 

 

Czy teraz się rozumiemy? Panie moderator - wnoszę o przekazanie mojego wpisu swoim kolegom z pokoju obok którzy pracują w "pseudofirmie pożyczkowej" czyli Allegro Pay sp. z o.o. 

Samo zarejestrowanie się jako Firma Pożyczkowa nie wystarczy - świadczy tylko o spełnieniu wymagań FORMALNYCH. Są jeszcze inne których NIE SPEŁNIONO.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@jswitnie pisanie takich oskarżeń publicznie, bez podawania konkretów, to bardzo poważna sprawa. Napisz proszę dokładnie jakich standardów według Ciebie Allegro Pay nie spełnia, wówczas będę mogła odnieść się do Twoich zarzutów. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

jswitnie
#9 Pomysłodawca#

Wystarczy przeczytać od początku tego wątku moje wpisy. Wszystko jest wykazane.

oznacz moderatorów

16decybeli
#7 Wielbiciel#

Potwierdzam Pańskie zadanie! Spełniając wszelkie formalne warunki (w tym scoring w BIKu) jestem dw facto niewiarygodnym klientem. Kolejna próba odblokowania wniosku spełzła na niczym!!

Zlikwidowano Allegro Zapłać Później i zastąpiono takim szmelcem! Dno, ściema i metr mułu!!

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@16decybeli, widzę, że kontaktowałeś się z nami mejlowo w tej sprawie. Gdy tylko pojawi się możliwość skorzystania z Allegro Pay, damy Ci znać. Proszę Cię o cierpliwość.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów