anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Gdzie znajdę zwrot pieniędzy od sprzedającego?

Client:60624600
#8 Zapaleniec#

Kupiłam buty które nie pasują, zwróciłam niestety nie dostałam pieniędzy, sprzedający twierdzi że przez allegro pay ale nie mam nic, chciałam aby zostały zwrócone normalnie na nr bankowy

oznacz moderatorów
13 ODPOWIEDZI 13

mdrogeria
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:60624600 Zakup przez Allegro Pay, zakup na raty środki po zwrocie towaru wracają na konto Allegro Pay i tam zwiększają twój limit, sprzedający jak zwrócił to Allegro wysyła maila, sprawdź dokładnie, jeżeli masz na koncie Allegro Pay to możesz nadpłatę wypłacić. Sprzedający ma 14 dni na zwrot środków. Jeżeli minie termin zwrotu możesz sprzedającemu założyć dyskusję.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:60624600 Cześć. 🙂 Jeśli chodzi o zamówienie numer b7649a01-d099-11ec-a7d7-cf9c0bbffb2d, to Sprzedający 16 maja zlecił zwrot środków w wysokości 78,99 zł. Zamówienie opłaciłaś za pomocą kodu BLIK, zatem środki nie zwiększyły Twojego salda w Allegro Pay.

Sprawdź proszę jeszcze raz rachunek konta bankowego, z którego opłaciłaś zamówienie. Jeśli nie zlokalizujesz zwrotu, to daj znać. Prześlemy Ci potwierdzenie przelewu od Sprzedającego i będziesz mogła tę sprawę wyjaśnić z bankiem. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Client:60624600
#8 Zapaleniec#

Bank nie ma tu nic do rzeczy bo pieniądze nie poszły 

Od pracownika allegro otrzymałam informację że pieniądze wiszą ponieważ nie odpisałam na maila który prosi o nr konta do zwrotu 

Nie otrzymałam takiego maila więc chciałam aby go ponowili 

To allegro przetrzymuje moje pieniądze bo od sprzedawcy one wyszły 

oznacz moderatorów

Client:60624600
#8 Zapaleniec#

Proszę skontaktować się z tym przelwey24 ponowic maila na który mam podać nr konta i oddać pieniądze 

 

oznacz moderatorów

Client:60624600
#8 Zapaleniec#

W załączniku informacja ze przelew wisi proszę ponowic maila bo nie wiem gdzie mam wysłać nr konta 

Screenshot_20220523-221209_Chrome.jpg

oznacz moderatorów

maxr01
#17 Koryfeusz#

Dobre... Teraz musisz sprzedawcy wysłać powód zwrotu - np. odstąpienie od zawartej umowy lub reklamację. To chyba logiczne. 

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów

Client:60624600
#8 Zapaleniec#

To sprzedawca otrzymał w formularzu zwrotu 

Sprawa ze sprzedawcą zakończona ponieważ on zrobi zwrot 

Teraz wysłałam maila z danymi 

Zobaczymy kiedy wrócą pieniądze 

Na allegro nic nie jest logiczne..... żegnam 

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Client:60624600, widzę, że tę sprawę rozwiązujemy wspólnie w korespondencji mejlowej. Zachęcam Cię do jej kontynuowania.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

kt10
#7 Wielbiciel#

Dołączę się do pytania - skąd wiem, że sprzedający zwrócił środki na allegro pay? Rozumiem, że zwracane środki zwiększają moje saldo, ale brakuje mi funkcjonalności typu "historia", żeby zobaczyć, że taka spłata miała miejsce. Właśnie spędziłem kupę czasu próbując ustalić, czy sprzedający zwrócił mi na allegro pay, czy nie, a to powinno być wiadomo czarno na białym w zakładce allegro pay.

 

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@kt10, o zwrocie środków przez sprzedającego informujemy mejlowo. 🙂 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

kt10
#7 Wielbiciel#

OK, dzięki.

oznacz moderatorów

-izolek-
#8 Zapaleniec#

Szukać maila j ustalać co to był za zwrot... też mało wygodne. Wszystko powinno być na allegro w zakładce. 

oznacz moderatorów