anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak długo czeka się na powtórny wniosek Allegro Pay?

MAMY ROZWIĄZANIE!
fifacoinspc
#1 Nowicjusz#

Witam. Chiałbym aktywować usługę allegro pay. Jednak od kilku dni podczas gdy robie zgłoszenie kończy się na tym, że mam oczekiwać na maila. A ten mail ani razu nie doszedł. Ktoś jest w stanie powiedzieć dlaczego tak jest? Zawsze trzeba tak długo czekać na takiego maila?

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8
kolekcjoner608
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@fifacoinspc Allegro Pay nie jest dostępne dla wszystkich. Jeżeli nie masz maila z potwierdzeniem, nie skorzystasz z tej formy płatności.

oznacz moderatorów
maciekxd137
#1 Nowicjusz#

Czyli jak chciałbym teraz aktywować usługę i jutro o godzinie 12 z niej skorzystać to istnieje możliwość że nawet do tego czasu nie aktywują mi tego ? 

oznacz moderatorów
kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@maciekxd137  Takiej gwarancji to ci nie dadzą .

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Allegro Pay to nowa opcja płatności na Allegro, która na początek nie jest dostępna dla wszystkich klientów. Aktualnie pracujemy nad tym, aby każdy mógł z niej skorzystać i cieszyć się swobodą zakupów. Jedno jest pewne – warto poczekać!

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@LEW433 Jeśli już posługujesz się cudzym tekstem, to bierz go w cudzysłów i podaj link do źródła, inaczej postępujesz nieuczciwie.

Ten skopiowałeś stąd; https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/allegro-pay/czym-jest-i-jak-dziala-allegro-pay-9dmDRk7x7HP i dodałeś jak własny.

oznacz moderatorów
callmebeauty_
#7 Wielbiciel#

Hej ja mam tak od dwóch miesięcy to jest żenada pisałam skargi i brak odpowiedzi oni sobie chyba z tym nie radzą była opcjazapłać pozniej ito działało super bez zarzutów to musieli zlikwidowac i namieszać...za to  moje niepełnoletnie dziecko ma od razu dostepne  all pay to jest dopiero hit

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@callmebeauty_ Dzień dobry, otrzymała Pani dzisiaj od nas odpowiedź w tej sprawie na adres mailowy. 
Poza tym - zgodnie z regulaminem - osoby niepełnoletnie nie mają możliwości korzystania z Allegro Pay. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów