anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak można odblokować ALLEGRO PAY - nie było problemów ze spłatą ?

mis_spotter
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry,

Chciałbym się dowiedzieć jaka jest procedura odblokowania Allegro PAY? 

Dodam, że nie było żadnych problemów z płatnościami za zakupu, czy też spłatą rat w przypadku wybrania opcji rozłożenia płatności powyżej 30 dni od zakupu. 

Blokada założona ze względu na spór podczas sprzedaży, który został wyjaśniony pozytywnie. Mogłem sprzedawać dalej, ale ktoś zapomniał zdjąć blokadę na Allegro PAY. 

Dziękuje 

m_s

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@mis_spotter Niestety na Gadane nie mam możliwości zweryfikowania przyczyny problemu. Proszę Cię o kontakt w tej sprawie przez formularz. Odpowiedni zespół Ci pomoże.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

mis_spotter
#7 Wielbiciel#

Dziękuje za odpowiedź, ale już czekam 5 dni jak nie więcej i ciągle cisza. Z tego względu zalogowałem się na społeczności. 

Szkoda, że nie ma innej formy kontaktu.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@mis_spotter W formularzu podanym przez Natalię możesz wybrać dowolny sposób kontaktu (np. WhatsApp, Messenger, rozmowa telefoniczna). Zgłoszenia są rozpatrywane zgodnie z kolejnością ich napływania.

Nie możemy niestety pomóc Ci na Gadane, ponieważ nie mamy możliwości zweryfikowania Twojej tożsamości na publicznym forum. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

mis_spotter
#7 Wielbiciel#

Zrobiłem to 5 dni temu okazało się, że takimi sprawami zajmuje się specjalny dział, z którym klient allegro nie może rozmawiać telefonicznie, whatsup, czy też czat allegro. 

Musi czekać na odpowiedź. Tylko nikt nie wie ile trzeba czekać i co dalej. Jaka jest dalsza droga odwoławcza. 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@mis_spotter Przypomnę się w tej sprawie w Twoim imieniu. Proszę o chwilę cierpliwości, będziemy się z Tobą kontaktować. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów