anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak rozłożyć płatność na raty w Allegro Pay?

kamillorczak
#1 Nowicjusz#

Witam próbuję kupić za pomocą allegro pay. Niestety nie mam możliwości rozłożenia spłaty na 3,5,10 rat. Jak to zmienić?  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@kamillorczak możesz zmienić opcję spłaty jeżeli wybierzesz spłatę w ciągu 30 dni, a kwota Twojego zakupu wyniesie minimum 200 zł. Zrobisz to w Panelu Allegro Pay na minimum 3 dni przed terminem spłaty. Poinformujemy Cię o tej możliwości mejlowo.

Możesz podzielić spłaty, gdy:

  • spłacisz kredyt za dowolny zakup (jeśli płatność jest rozłożona na miesięczne raty, wystarczy, że spłacisz jedną z nich)
  • pozostało nie mniej niż 300 zł do spłacenia
  • zamówienie nie zostało anulowane lub zwrócone (jeśli zwrócisz lub anulujesz tylko jego część, kwota do spłaty za pozostałe zakupy musi być wyższa niż 300 zł)
  • nie masz opóźnień w spłacie kredytu
  • nie masz blokady na limicie Allegro Pay.

Czy spełniasz te warunki?

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Agent555
#17 Koryfeusz#

@ la_nika  popraw mnie jak się mylę, ale chyba się nie mylę, napewno się nie mylę 

 

Przecież od kilku dnia można płatność na raty rozłożyć nie od 300 zł tylko od 200 zł.

 

Więc jak użytkownik dokona zakupu za minimum 200 zł i wybierze płatność w ciągu 30 dni to też będzie można rozłożyć. na raty 3 dni przed terminem spłaty

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Ale zapisu w regulaminie nie zmienili!

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Agent555 nie mylisz się, poprawiłam swoją wypowiedź. Dziękuję za zwrócenie uwagi!

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

A tak poczytać regulamin zanim się coś podpisze, z czegoś skorzysta.

oznacz moderatorów