anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak zmienić numer telefonu w Allegro Pay?

MAMY ROZWIĄZANIE!
tarczan
#8 Zapaleniec#

Witam, czy zmiana numeru telefonu Allegro pay może pójść sprawnie i szybko tak jak wszędzie z potwierdzeniem sms? Dlaczego właściwie automatycznie nie zmienia się numer wraz ze zmianą głównym panelu konta ? Czy za każdym razem trzeba zamówić rozmówe . Pewnie temat już był ale może się coś już zmieniło i błądzę w nerwach jakby kompas Allegro zwodził

oznacz moderatorów
106 ODPOWIEDZI 106
xyz96
#21 Demiurg#

@Rifi123 Napisz do Allegro Pay i podaj prawidłowy nr telefonu. Zmienią Ci.

oznacz moderatorów
Client:36797531
#1 Nowicjusz#

Niedawno zmieniłam numer telefonu. Chciałabym go zmienić na allegro Pay. Jak to zrobić? 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:36797531 Cześć. 🙂 Numer telefonu w Allegro Pay może zmienić wyłącznie pracownik Allegro po weryfikacji, dlatego umów proszę rozmowę telefoniczną lub napisz do nas przez Messengera/WhatsAppa 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
ps3pl
#7 Wielbiciel#

Jak zmienić numer w allegro pay?

oznacz moderatorów
ps3pl
#7 Wielbiciel#

Allegro pay zmiana numeru

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
Client:101754318
#1 Nowicjusz#

Jak mogę zmienić nr tel w allegro psy normalnie zmieniam i się nie zmienia jak chce zapłacić 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
Angelika2447
#7 Wielbiciel#

Jak zmienić numer telefonu w allegro Pay ?

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Angelika2447 Cześć 🙂 Numer telefonu w Allegro Pay zmienisz wyłącznie kontaktując się z nami prywatnie. Wtedy jesteśmy w stanie przeprowadzić weryfikację i poprawić numer telefonu 🙂 Napisz do nas tutaj: https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=71f555ff-e040-42b3-a55b-d46b7fc1d3cc&subjectId=4a9d8d9d-6... 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
busk
#2 Obserwator#

Też się na to naciąłem. Tam dobrze byłoby wpisać choćby jakąś informację, co robić jak już nie masz tego numeru i SMS nie ma szans przyjść. szukałem gdzie został mój stary numer aby go zmienić a to było skazane na porażkę.

oznacz moderatorów
Catchhmeexd
#7 Wielbiciel#

@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

 

Witam, mam problem z płatnością w allegro pay a mianowicie na allegro mam podany mój nowy numer telefonu a w allegro pay do weryfikacji płatności wysyła sms z kodem na mój stary numer, przez co nie moge zaplacic za zakup. Jak mogę to zmienić?

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@Catchhmeexd Można zmienić numer telefonu, ale potrzebny będzie Twój kontakt bezpośrednio z Allegro Pay. Pisz tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=71f555ff-e040-42b3-a55b-d46b7fc1d3cc

oznacz moderatorów
Client:41072852
#7 Wielbiciel#

Dzień Dobry!

mam problem z starym numerem telefonu otóż zmieniłem numer telefonu

w allegro ale kod z allegro pay przychodzi na stary numer jak mogę go zmienić bo już nie wiem co zrobić 😕

 

Pozdrawiam!

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
Client:66218517
#7 Wielbiciel#

Chciałabym zmienić numer telefonu w allegro pay jak to zrobić ?

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
Torkam
#1 Nowicjusz#

Witajcie,

chcialbym zmienić numer telefonu w Allegro Pay - jak to zrobić ?

 

w ustawieniach ogólnych mam zmieniony numer i przy zakupach jest poprawny numer, a przy zakupach Pay mam stary numer. 

pozdrawiam 

oznacz moderatorów