anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

jak znaleźć paczkomat

zbysiu13
#7 Wielbiciel#

WItam, sprawa jest taka. Kupuję jakiś przedmiot, określam paczkomat, płacę. Od tej pory w: moje zakupy- szczegóły zakupu istnieje pole z numerem i adresem paczkomatu. Gdy sprzedawca wyśle paczkę- to pole znika. A ja np w niedzielę chcę sobie wyświetlić, który paczkomat wybrałem w piątek wieczorem . Człowiek ma swoje lata ;), może zapomnieć, mam w promieniu kilometra od domu 5 paczkomatów. Gdzie tą informację znaleźć?-

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

br.
#21 Demiurg#

@zbysiu13  Numer paczkomatu i adres dostaniesz gdy kurier załaduje paczkę do paczkomatu. Dostaniesz mail z kodem odbioru i nazwą paczkomatu. Na razie  nie musisz tego  pamiętać.

oznacz moderatorów

zbysiu13
#7 Wielbiciel#

Wiem, kiedy i jak dostanę. Ale nie o to pytałem.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

.....oraz w szczegółach zakupu.😁

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@zbysiu13 Adres wybranego punktu odbioru znajdziesz zawsze w powiadomieniu mailowym o zakupie.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

zbysiu13
#7 Wielbiciel#

 Ale szkoda, że w "szczegółach zakupu" adres jest, potem na czas "przesyłki w drodze" znika, potem gdy przesyłka jest juz paczkomacie- pojawia sie ponownie.  A z powiadomieniem mailowym jest tak, że muszę się zalogować, przedrzeć przez gąszcz maili reklamowych i spamu, sprawdzić, który mail dotyczy którego towaru, jeśli kupuję w jeden dzień kilka rzeczy. A często jest tak, że kupuję u sprzedawcy majacego nick np "Chemiczny2020", a mail przychodzi od  Kosmetyki 2020" Nie wiem, o jakim towarze informuje mail dopóki nie dogrzebie sie do informacji, że... jest to ta sama firma. Więc... dużo wygodniejsze dla mnie byłoby, gdyby wspomniana informacja nie znikała ze "szczegółów zakupu" na czas transportowania jej przez inpost. Tracking na stronie inpostu też nie jest pomocny w tym temacie.

oznacz moderatorów