anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jakie są konsekwencje spóźnionej spłaty Allegro Pay?

MAMY ROZWIĄZANIE!
catchMeOrDie
#2 Obserwator#

Witam czy są jakieś konsekwencje spóźnionej spłaty allegro pay o dzień lub dwa tzn luty miał 28 dni zagapiłem się i zakupiłem wtedy rzecz przez allegropay. Wiec spłatę naliczyło mi na dzień 29 marzec natomiast wypłatę dostaje 31 marca koniec miesiąca.

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7
LEW433
#21 Demiurg#

Tak.Przed każdą datą spłaty przypomnimy Ci o zbliżającym się terminie i wymaganej kwocie. Jeśli spóźnisz się ze spłatą, uznamy niespłaconą kwotę za zaległą. Do czasu uregulowania zaległości, możemy ograniczyć Twoje dalsze korzystanie z Allegro Pay. Od wymaganej kwoty możemy również naliczyć odsetki karne – wtedy należy je spłacić je w pierwszej kolejności. Obecnie odsetki za opóźnienie wynoszą 11,2% w skali roku.

oznacz moderatorów
catchMeOrDie
#2 Obserwator#

Dzięki. Pozdrawiam 

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@catchMeOrDie tu

Przed każdą datą spłaty przypomnimy Ci o zbliżającym się terminie i wymaganej kwocie. Jeśli spóźnisz się ze spłatą, uznamy niespłaconą kwotę za zaległą. Do czasu uregulowania zaległości, możemy ograniczyć Twoje dalsze korzystanie z Allegro Pay. Od wymaganej kwoty możemy również naliczyć odsetki karne – wtedy należy je spłacić je w pierwszej kolejności. Obecnie odsetki za opóźnienie wynoszą 11,2% w skali roku.

________
Κώστας
oznacz moderatorów
catchMeOrDie
#2 Obserwator#

Dziękuję

oznacz moderatorów
markam43
#13 Ambasador#

@catchMeOrDie To wszystko wyżej zostało skopiowane z tego artykułu autorstwa Allegro; https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/allegro-pay/allegro-pay-najczesciej-zadawane-pytania-0K6dOBv...

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@markam43 przecież jet wyżej odnośnik, nie powielaj 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

xyz96 Oczywiście, zgodnie z prawdą?😁 Allegro się myli.

oznacz moderatorów