anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kiedy dostanę zwrot z Allegro Pay jeśli towar został opłacony dwa razy ?

marcelina-jacak
#1 Nowicjusz#

Kiedy dostanę zwrot z Allegro Pay jeśli towar został opłacony dwa razy ? 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

LEW433
#21 Demiurg#

Zwroty i reklamacje zakupów z Allegro Pay przebiegają zgodnie z zasadami obowiązującymi na Allegro.

Jeśli zwrócisz lub anulujesz zakup opłacony z Allegro Pay – środki zwrócone przez sprzedającego przez Allegro Finanse zwiększą Twoje środki dostępne w usłudze.

Na zwrot środków przez sprzedającego czekamy:

  • 30 dni w przypadku opcji spłaty w ciągu 30 dni
  • 1 miesiąc w przypadku pozostałych opcji spłat.

Jeśli środki nie wpłyną w tym czasie, masz obowiązek spłacić swój zakup samodzielnie. Aby Ci to umożliwić, zmienimy Twój harmonogram spłat. Nie poniesiesz z tego tytułu dodatkowych kosztów. Zaktualizowany harmonogram znajdziesz w Twoim panelu Allegro Pay.

Jeżeli sprzedający zwróci środki przez Allegro Finanse po tym, jak już spłacisz zakupy – zwrócimy Ci nadpłaconą kwotę. Otrzymasz przelew na rachunek bankowy, z którego zakupy zostały opłacone. Jeśli nie będzie to możliwe – skontaktujemy się z Tobą, aby ustalić sposób zwrotu środków.

oznacz moderatorów

pyragolina
#7 Wielbiciel#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

Witam.Payu podczas zakupów 2 razy wysłało mi komunikat , że przelew nie może zostać zrealizowany. Oczywiście po czasie suma 2x została pobrana z konta. W międzyczasie anulowałem zakup na allegro bo nie wiedziałem jak się sprawy potoczą. Kiedy w takim razie pieniądze wrócą na moje konto? I co jeśli nadal chcę kupić towar mam czekać na kolejną aukcję sprzedającego czy co ??  (28040311-31a1-11ec-98b7-df10cd068cd5)

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@pyragolina Cześć. Zamówienie numer 28040311-31a1-11ec-98b7-df10cd068cd5 zostało prawidłowo anulowane i Twoja wpłata zostanie zwrócona najpóźniej do 14 dni roboczych. Jeśli chcesz kupić produkt, skontaktuj się ze Sprzedającym poprzez Centrum Wiadomości. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

pyragolina
#7 Wielbiciel#

Jak rozumiem zostanie mi zwrócona zapłata za produkt jak i ta zdublowana?? 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@marcelina-jacak Masz nadpłatę w Allegro Pay?

Jeżeli sprzedający zwróci środki przez Allegro Finanse po tym, jak już spłacisz zakupy – zwrócimy Ci nadpłaconą kwotę. Otrzymasz przelew na rachunek bankowy, z którego zakupy zostały opłacone. Jeśli nie będzie to możliwe – skontaktujemy się z Tobą, aby ustalić sposób zwrotu środków.

https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/allegro-pay/allegro-pay-najczesciej-zadawane-pytania-0K6dOBv...

Z tego co pamiętam, pieniądze z nadpłaty są zwracane w czasie do 14 dni.

Możesz upomnieć się tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=8612321a-8c9e-446a-abd0-49c4b12e9391

oznacz moderatorów