anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kiedy mogę skorzystać z Allegro Pay?

MAMY ROZWIĄZANIE!
Perta4
#8 Zapaleniec#

Protest

Stanowczo protestuję! Allegro Pay jest ograniczone wiekowo! To jest dyskryminacja ze względu na wiek!!!!!!!!!!!!!!!!! Na dodatek posiadam dodatnie saldo na PayPal. Pilnie proszę o odpowiedź i wyjaśnienie tej skandalicznej sytuacji 

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8
xyz96
#21 Demiurg#

Tak, jest tam ograniczenie do 75 roku życia. Nic na to nie poradzisz. Pożyczkodawca ponosi pewne ryzyko i może dowolnie kształtować zasady.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@Perta4 Jest napisane że do 75 lat, nie wiem dlaczego, zapytaj o powód, sam jestem ciekaw co powiedzą, najszybsza odpowiedź przez czat: https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=71f555ff-e040-42b3-a55b-d46b7fc1d3cc

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@Perta4 a co ma PayPal do allegro Pay ?

Graniczny wiek jest w każdym banku przy zaciąganiu zobowiązania 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów
Perta4
#8 Zapaleniec#

Otóż mylicie się: wiek wiekiem a zdolność kredytowa jest bytem niezależnym. Przykład własny: lat 78, kredyt odnawialny na Allegro z limitem 2500, kredyt w moim banku na odnawialne źródło energii 25000, płatności na Allegro płacę (to zdolność kredytowa +dochody) i tylko Allegro ogranicza moje prawa. A upieram się dla zasady, bo mi AP niepotrzebne. A do #kostas11 i #21Demiurg#: warto czasami powalczyć, choćby dla zasady...

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Perta4  To prawda, że z Allegro Pay może skorzystać osoba pełnoletnia przed 75 rokiem życia. Jest to jeden z warunków, których nie ukrywamy. Podobnym jest konieczność posiadania polskiego obywatelstwa, choć w Allegro kupują również obcokrajowcy, a także polski adres zamieszkania, co automatycznie wyłącza grupę Polaków mieszkających za granicą.

Nie wykluczamy, że w przyszłości te zasady będą się zmieniać, by umożliwiać jak największej liczbie klientów zakupy z opcją płatności Allegro Pay. Obecnie jednak nie jest to możliwe.

Zachęcam do korzystania z innych opcji płatności, które są u nas dostępne.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
Perta4
#8 Zapaleniec#

I tak sypie się mit o przyjaznym Allegro, szkoda....

oznacz moderatorów
hersylia
#3 Debiutant#

Droga Pani z Telewizji!
Co wieczór cała drżę, gdy tak dzielnie Pani
Bój toczy srogi z zabobonami
I aż brakuje mi tchu...

A tak serio ? 

Użytkownicy Allegro mieszkajacy zagranicą ,będą dalej kupować w internecie tyle że na  platformie na litere "E" oraz na litere "A "  . A zakupy na Allegro będą coraz rzadsze,będzie kupowane tylko to czego u konkurencji nie znajdą.

Ubawiliście mnie że system automatycznie odrzuca nazwy konkurencji i pisze "piip"

oznacz moderatorów
Perta4
#8 Zapaleniec#

Nie rozumiem hersylia . Dyskusja jest o wieku. Ale cieszę się,  bo ograniczenia wiekowe zostały zlikwidowane. Co oznacza, że mogę poszaleć nawet za 2500, hi, hi. Wesołe jest życie staruszka, pomóżcie, bo mam jeszcze kredyt na traktorek, w banku, nie na Alegro

oznacz moderatorów