anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nadpłata

MAMY ROZWIĄZANIE!
nukamacieczke1
#8 Zapaleniec#

Dokonałem  kilka  zakupów  z alegro pay.teraz wiem ze każdy zakup to osobny nr umowy.A le w czym rzecz. Ja chcąc  spłacić  wszystko naraz Dokonałem wpłaty  na numer umowy  pierwszego zakupu.Teraz jest problem z alegro pay nikt mnie nie poinformował o nadpłacie  ale z kolei dostaje info o odsetkach od następnych  nieoplaconych umów. Konsultowałem się  z konsultantami w odpowiedzi już  jest wszystko w trakcie załatwiania  ale odsetki rosną  a może  pieniążki  są na waszym koncie.Zaznaczam że mam tyle nadpłaty że  starczy na opłatę  pozostałych  zakupów  oraz jeszcze zwrot.Wydaje mi się  że siedzą  tam niekompetentni ludzie. Teraz niewiem co dalej robić. Chyba udam się gdzieś  wyżej  albo powiadomię  policję bo czuje się oszukany przez pay

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
LEW433
#21 Demiurg#

O nadpłatę musisz pisać i prosić, sami nie zwracają ale jak nie zapłacisz zaraz naliczają odsetki: https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=8612321a-8c9e-446a-abd0-49c4b12e9391&subjectId=54fc89e8-5...

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@nukamacieczke1 Oczywiście, że kompetentni ludzie po zgłoszeniu powinni to załatwić i odpowiednio przeksięgować wpłatę. Pisz do Allegro do skutku. Jeśli masz wpłatę za wszystkie zaległości, żadne odsetki nie mogą być naliczane. 

oznacz moderatorów
nukamacieczke1
#8 Zapaleniec#

Zaraz po opublikowaniu zgłosił  się konsultant telefonicznie i obiecał  że wszystko załatwi 

 

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@nukamacieczke1 Jednak to forum się przydaje 🙂

oznacz moderatorów
nukamacieczke1
#8 Zapaleniec#

I znowu upomienie z pay niby konsultant przekazał  sprawę  a tu przed chwilą  info o naliczaniu odsetek to jest jakaś  paranoja tam pracują  chyba ludzie z łapanki 

oznacz moderatorów
nukamacieczke1
#8 Zapaleniec#

Mało  że  mam opłacone  to jeszcze mam sporą  nadpłatę  do zwrotu.Zglaszaja się konsultanci obiecują że sprawa załatwiona a od pay otrzymuje info że  naliczają  odsetki

oznacz moderatorów