anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Niesłusznie naliczone odsetki

radziu_1974
#7 Wielbiciel#
  • Zrobilem zakupy poprzez Allegro Pay. Sprzadajacy napisał że nie ma towaru ( oczywiście dopiero po interwencji Allegro). Twierdził ze nie może odesłać kasy do allegro więc odesłał do mnie. Ja zaraz odesłałem do Allegro cała kwotę. A allegro obciążyło mnie w nagrodę odsetkami do spłaty.
  • Do zakupu nie doszło. 
  • Nie z mojej winy. 
  • Jak wybrnąć z tej sytuacji?
  • Kwota jest śmieszna 45zl ale nie mam zamiaru płacić za free nawet 5zl
oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

mdrogeria
#21 Demiurg#

@radziu_1974 umowę kredytową podpisywałeś Ty i nie ma ona żadnego związku z Twoimi układami ze sprzedawcą . Trzeba było spłacić ratę w terminie , a nie czekać na sprzedawcę .

oznacz moderatorów

radziu_1974
#7 Wielbiciel#

Przeczytaj jeszcze raz. A potem jeszcze raz. Może w końcu zrozumiesz 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@radziu_1974 Przeczytaj to co napisałem , potem jeszcze raz , a jak będziesz pewien , że trybisz przeczytaj jeszcze raz. Może w końcu zrozumiesz ,że banku nie interesuje po co i na co udzielił Ci kredytu , najważniejsze ,że obowiązek spłaty ciąży na Tobie ,a nie jakimś am sprzedawcy , który nie wywiązał się z umowy . Masz prawo domagać się od sprzedawcy pokrycia strat jeśli uchybił swoim obowiązkom , ale to już sprawa cywilna , allegro z POK bierze na siebie odpowiedzialność do kwoty nie wyższej od kwoty zakupu  , a jak piszesz zwrot środków otrzymałeś , cała reszta musi się rozegrać pomiędzy Tobą a sprzedawcą .

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@radziu_1974 Przy zakupie na raty, ty podpisujesz umowę z kredytodawcą i on płaci za towar, sprzedający zwrócił środki tobie więc ty powinieneś rozwiązać umowę z Allegro Pay a do tego czasu spłacasz raty, oczywista oczywistość. Ale radziłbym opłacić bo zawsze będą na tobie wisiały i nigdzie nie kupisz na raty.

oznacz moderatorów

krejzole
#14 Krzewiciel#

Na raty przedmiot za 45zł? 

oznacz moderatorów

milka1234567890
#17 Koryfeusz#

@krejzole Sporo żeby zrobić sobie problemy!😁

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@radziu_1974 bardzo mi przykro, że sprzedający anulował zakup co wpłynęło na problem w spłacie i zostały naliczone odsetki. W sprawie nr 23278024 zaproponowaliśmy Ci rekompensatę za tą sytuację, tak jak informowaliśmy w powyższej sprawie, nie możemy anulować naliczonych odsetek. Bardzo proszę odpowiedz na naszą wiadomość w sprawie nr 23278024. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów