anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

pomyłka przy wpłacie na 3 gr.

MAMY ROZWIĄZANIE!
tomasz123-79
#7 Wielbiciel#

witam... dokonałem płatności za zakup, ale przez pomyłkę wpłacona kwota jest mniejsza o 3 grosze i nie może zostać skojarzona z wymagana wpłatą i doręczona sprzedającemu. Końcówka powinna być 0,99 a wpłaciłem 0,96 ... Co zrobić żeby uratować sytuację ?

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5
Client:44052296
#21 Demiurg#

@tomasz123-79 a jak forna płatności? Przelew tradycyjnych?

oznacz moderatorów
Agent555
#17 Koryfeusz#

Płatność się nie zaksieguje ,wróci z powrotem na twoje konto bankowe. Będziesz musiał jeszcze raz opłacić zakup.

oznacz moderatorów
tomasz123-79
#7 Wielbiciel#

A może dałoby radę dopłacić te 0,03 gr pod tym samym tytułem.... Sam koszt przelewu tradycyjnego wyniesie więcej niż brakujące grosze... A i sprzedający "machnął" ręką na tą końcówkę gdy z nim o tym problemie rozmawiałem ....

oznacz moderatorów
tomasz123-79
#7 Wielbiciel#

Z drugiej strony czy stanowisko sprzedającego nie ma tu żadnego znaczenia ? Jeśli wyraża zgodę na kwotę mniejszą o 0,03 gr to czy wpłaty mimo wszystko nie da się na prawdę zaksięgować ? Gdzie tu sens ?

oznacz moderatorów
tomasz123-79
#7 Wielbiciel#

Dziękuję za pomoc ale mam teraz jeszcze jeden problem... Dostałem wiadomość od PayU, że zamierza zwrócić mi uprzednio dokonana wpłatę. Musze podać dane do przelewu a przy tym posłużyć się FORMULARZEM do zwrotu środków.... Czy wie ktoś, gdzie on jest ???? Jeśli Sprzedający nie otrzymał mojej wpłaty a PayU chce mi ja zwrócić pod warunkiem wypełnienia formularza to gdzie ja ten formularz znajdę bo siedzę i szukam ale znaleźć nie mogę...

oznacz moderatorów