anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z aktywacją Allegro pay

karolinacy
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry

Staram się aktywować allegro Pay lecz ciągle dostaje komunikat że mam częściej kupować na allegro aby zwiększyć swoje szanse, zakupy robię w miarę często na allegro lecz gdzieś od roku wyskakuje ten sam komunikat. Czy możliwe że allegro Pay jest dla mnie zablokowane? 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

LEW433
#21 Demiurg#

Należy o szczegóły dopytać tu, może masz złą historie kredytową: https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=71f555ff-e040-42b3-a55b-d46b7fc1d3cc

oznacz moderatorów

karolinacy
#7 Wielbiciel#

Historia kredytowa jest dobra nie mam żadnych zaległości, zresztą gdyby była zła historia to raczej byłaby o tym informacja z jakiej bazy wzięli dane i dali odmowę. A tu ciągle komunikat aby kupować więcej 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

A zapytałaś tam, podałem ci link?

oznacz moderatorów

karolinacy
#7 Wielbiciel#

Zapytałam ale dostałam odpowiedź że allegro Pay jest zablokowane 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@karolinacy Cześć. Ostateczną decyzję o przyznaniu środków finansowych w ramach Usługi podejmuje firma Allegro Pay Sp. z o.o. zgodnie z regulaminem, który jest dostępny TUTAJPrzykro mi, ale Twój wniosek został odrzucony z uwagi na dokonaną na podstawie zbioru danych kredytodawcy ocenę Twojej zdolności kredytowej. 

Jeśli w przyszłości pojawi się możliwość skorzystania z usługi, to zostaniesz poinformowana o tym mejlowo. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów