anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z aktywacją allegro pay

przemal11
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry
Chciałem aktywować usługę allegro pay. Niestety zapomniałem że nie zaktualizowałem numeru telefonu w ustawieniach swojego konta i system rejestracji allegro pay podczas aktywacji wysyła mi kod potwierdzający na stary, nieaktualny  nr telefonu.
Oczywiście po pierwszej próbie zaktualizowałem nr telefonu w ustawieniach swojego konta, ale system aktywacji allegro pay, dalej chce mi wysłać kod na stary numer. Próbowałem się przelogowywać, nic to nie daje, przy aktywacji allegro pay, dalej jest komunikat o kodzie wysyłanym na stary numer, czy nie ma możliwości żeby aktywację allegro pay zacząć od początku?
Proszę o pomoc.

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@przemal11 Cześć 🙂 Numer w Allegro Pay można zaktualizować tylko pracownik Allegro po weryfikacji Twoich danych. Napisz do nas przez formularz lub umów rozmowę telefoniczną: https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=71f555ff-e040-42b3-a55b-d46b7fc1d3cc 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

przemal11
#7 Wielbiciel#

Niestety, problem nie został rozwiązany, mimo wczorajszej rozmowy telefonicznej z przedstawicielką allegro i pomyślnym przejściu weryfikacji, przy próbie aktywacji allegro pay, wciąż wyświetla się komunikat z wysyłaniem smsa na stary, nieaktualny nr telefonu.

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@przemal11, dzięki za te informacje. Będziemy weryfikować tę sprawę. 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów