anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Co zrobić gdy osoba trzecia otrzymała dostęp do mojego Konta bankowego i zrealizowała transakcję?

Bloodeardead69
#7 Wielbiciel#

Mam nr tranzakcji z wyciagu bankowego - niechciany zakup - prawdopodobnie przez kolezanke, ktora zauwazyla, ze sie z blinka nie wylogowalem...  Da sie to cofnac???

 

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

xyz96
#21 Demiurg#

@Bloodeardead69 Kiedy to było? Gdzie jest towar?

Jeśli niedawno, w zakładce Moje zakupy Anuluj zakup, sprzedawca odda pieniądze. Jeśli towar już wysłany, będzie ciężko, bo sprzedający powinien go odzyskać, aby zwrócić wpłatę. 

oznacz moderatorów

Bloodeardead69
#7 Wielbiciel#

Ona ze swojego konta Allegro to kupila, na mojego blinka - wczoraj wieczorem mialem tranzakcje wykazana na koncie bankowym

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

No to pogadaj z nią odpowiednio. 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Koleżanka, fajna. 😁

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Bloodeardead69 Możesz spróbować skontaktować się z bankiem, jeśli płatność jeszcze nie została zaksięgowana. Dodatkowo zgłoś sprawę na policję. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

@ko_alka fajnie niech @Bloodeardead69 podkabluje koleżankę na policję

pogadaj z koleżanką

zróbcie zwrot / anulacje zakupu

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Przypomniałeś mi sytuację jaką miałem, ktoś podpiął kartę pod płatności i kupił towar pieniędzmi koleżanki a ta zrobiła chargeback

oczywiście allegro wypięło się na całą sytuację twierdząc, że oni nie mogą zatrzymać tej procedury

 

to kolejny sposób umożliwiający wyłudzanie towaru bez zapłaty po ostatnio tu opisywanym na zwykły przelew i **piiip**

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@Bloodeardead69 No to ci fajny prezent zrobiła ta koleżanka ,pewnie koleżeństwo się na razie rozpadło .Pogadaj z nią ,może zrozumie że takie działania niosą znamiona przestępstwa.

oznacz moderatorów

Halfrunt
#18 Luminarz#

Dorwała blika i świat Allegro jej !

To ci psiapsiulka no 

oznacz moderatorów

Halfrunt
#18 Luminarz#

Przecież blika trzeba jeszcze potwierdzić to i piny też zna?.

oznacz moderatorów

Bloodeardead69
#7 Wielbiciel#

Inaczej by nie przeszlo - dla pewnosci zmienilem od razu 

oznacz moderatorów