anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Voucher code

MAMY ROZWIĄZANIE!
porter-wr
#7 Wielbiciel#

Dostałem w pracy voucher code na kwotę 500zł i czy mogę zrobić parę zakupów czy muszę wydać wszystko w jednej transakcji ?

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2
kostas11
#21 Demiurg#

@porter-wr przeczytaj regulamin vouchera 🙂 ale z tego co kojarzę, jak zakupisz za mniejszą kwotę to reszta wraca w formie kuponu, ale nie wiem ile razy można cos takiego zrobić 😉

________
Κώστας
oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@porter-wr znalazłem 🙂

III. Zasady korzystania z Karty Podarunkowej
  1. Realizacja Karty Podarunkowej polega na umożliwieniu nabycia przez Użytkownika Towarów w Serwisie w zamian za przedstawienie Wydawcy Karty Podarunkowej w procesie płatności za te Towary.
  2. W sytuacji, gdy wartość nabywanego Towaru jest wyższa niż wartość nominalna Karty Podarunkowej, Użytkownik zobowiązany jest do zapłaty różnicy pomiędzy ceną Towaru i wartością Karty Podarunkowej w drodze płatności dokonywanych za pośrednictwem Usługi Płatniczej.
  3. Dana Karta Podarunkowa może zostać zrealizowana tylko raz w jednej płatności za Towar w ramach Transakcji, przy czym może być to Transakcja dotycząca jednego lub kilku Towarów pochodzących od jednego lub wielu sprzedających, za które dokonana zostanie jedna płatność. W przypadku gdy kwota wykorzystana przy Transakcji jest niższa niż wartość użytej Karty Podarunkowej, Użytkownik otrzyma nową Kartę, która zostanie przypisana do jego Konta w Allegro, o nowej wartości, równej tej jaka pozostała po wykorzystaniu pierwotnej Karty Podarunkowej. Termin ważności i warunki wykorzystania nowej Karty Podarunkowej będą takie same jak pierwotnej Karty Podarunkowej. Jedynie w przypadku, gdy w momencie skorzystania z Karty do końca terminu ważności tej Karty Podarunkowej jest mniej niż 14 dni, to nowa Karta podarunkowa będzie miała 14-dniowy termin ważności.
________
Κώστας
oznacz moderatorów