anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zapłacona jedna rata AllegroPay, anulowany zakup

MAMY ROZWIĄZANIE!
laden89_89
#7 Wielbiciel#

Sprawa wygląda tak, że zakupiłem produkt na raty z AllegroPay i od razu zapłaciłem jedną ratę.

Ale później anulowałem zakup i pytanie brzmi co z ratą, którą już zapłaciłem? Zwrotu nigdzie ni widzę...

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1
xyz96
#21 Demiurg#

@laden89_89 Gdy sprzedawca zwróci pieniądze do Allegro Pay za anulowany zakup, w Allegro Pay będziesz miał nadpłatę, która zostanie zwrócona na Twoje konto bankowe. Sprzedawca powinien zwrócić wpłatę niezwłocznie, najpóźniej w czasie 14 dni. Dopilnuj, aby to zrobił.

Zwroty i reklamacje zakupów z Allegro Pay przebiegają zgodnie z zasadami obowiązującymi na Allegro.

Jeśli zwrócisz lub anulujesz zakup opłacony z Allegro Pay – środki zwrócone przez sprzedającego przez Allegro Finanse zwiększą Twoje środki dostępne w usłudze.

Na zwrot środków przez sprzedającego czekamy:

  • 30 dni w przypadku opcji spłaty w ciągu 30 dni
  • 1 miesiąc w przypadku pozostałych opcji spłat.

Jeśli środki nie wpłyną w tym czasie, masz obowiązek spłacić swój zakup samodzielnie. Aby Ci to umożliwić, zmienimy Twój harmonogram spłat. Nie poniesiesz z tego tytułu dodatkowych kosztów. Zaktualizowany harmonogram znajdziesz w Twoim panelu Allegro Pay.

Jeżeli sprzedający zwróci środki przez Allegro Finanse po tym, jak już spłacisz zakupy – zwrócimy Ci nadpłaconą kwotę. Otrzymasz przelew na rachunek bankowy, z którego zakupy zostały opłacone. Jeśli nie będzie to możliwe – skontaktujemy się z Tobą, aby ustalić sposób zwrotu środków.

https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/allegro-pay/allegro-pay-najczesciej-zadawane-pytania-0K6dOBv...

oznacz moderatorów