anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot środków płatniczych

avganitsu
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry. Mam problem a mianowicie: Zakupiłem przedmiot płacąc ze środków Allegro Pay, po kilku dniach spłaciłem tą należność i jestem bez debetu w tym temacie. W międzyczasie przyszedł zamówiony towar ale niestety musiałem go zwrócić. Zwrot został uznany, sprzedawca zwrócił pieniądze ale one zapewne poszły na konto Allegro Pay. A ja nie mam żadnego zwrotu ani swojej wpłaty ani wpłaty sprzedawcy. Co mogę zrobić? Dziękuję za info z góry

Z poważaniem . Maciej 

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

xyz96
#21 Demiurg#

@avganitsu Jeśli sprzedawca NA PEWNO zwrócił pieniądze do Allegro Pay i Ty jednocześnie spłaciłeś ten zakup, masz teraz nadpłatę w Allegro Pay, która powinna zostać Ci zwrócona w ciągu pięciu dni. Gdyby tak się nie stało, upomnij się tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=8612321a-8c9e-446a-abd0-49c4b12e9391&subjectId=54fc89e8-5...

Sprawdź wcześniej dokładnie, czy sprzedawca oddał pieniądze. Jeśli oddał, otrzymałeś od Allegro maila z taką informacją. Nie było maila - nie oddał. 

oznacz moderatorów

avganitsu
#7 Wielbiciel#

Była nadpłata ale żadne info nie spłynęło od Allegro. Udało się rozwiązać dzięki Whatsup i czekam na zwrot. Dziękuję za pomoc i odpowiedź

oznacz moderatorów