anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot pieniędzy przez allegro finanse

denka123
#7 Wielbiciel#
 
oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

xyz96
#21 Demiurg#

@denka123 Ale co zwrot pieniędzy przez Allegro Finanse? Potrafisz opisać problem i zadać pytanie?

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@denka123, chętnie pomogę. Opisz, proszę, swój problem. 🙂

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

denka123
#7 Wielbiciel#

Zwróciłam spodnie i ponoć zwrócono pieniądze 8.09 przez allegro. Napisano mi dosłownie Pieniądze są zwracane przez allegro, a allegro zwraca je na konto, z którego było płacone do 2-3 dni roboczych. Lecz dl dnia dzisiejszego nie mam zwrotu pieniędzy 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@denka123 potwierdzam, że sprzedający zwrócił Ci środki (118 zł) 8.09.2021r. Te pieniądze powinny zostać zaksięgowane na Twoim koncie, z którego dokonałaś zakupu. Sprawdź to proszę ponownie na rachunku o numerze 171****810.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

denka123
#7 Wielbiciel#

Niestety do dnia dzisiejszego nie mam

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@denka123, widzę, że napisałaś do nas mejlowo w tej sprawie. Wkrótce powinnaś otrzymać odpowiedź - jeśli potrzebujesz, w kontynuacji rozmowy możesz poprosić o potwierdzenie przelewu, który wykonał Sprzedający. Mam nadzieję, że sprawę uda się pomyślnie rozwiązać. 🙂 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

No to coraz ciekawiej robi się na Allegro z tymi zwrotami. Teoretycznie zwrot powinien nastąpić w ciągu około 3 dni, ale coraz więcej tu wątków z informacjami, że zwrot nie nastąpił. Coraz częściej też Allegro przekazuje kupującym jakieś potwierdzenia zwrotów, których dziwnym trafem banki nie księgują - tak dzieje się chyba tylko na Allegro. Bardzo interesujące.

Nie zdarzyło mi się nigdy, przez wiele lat, aby bank nie zaksięgował przelewu przychodzącego.

oznacz moderatorów

denka123
#7 Wielbiciel#

Nie wiem co teraz zrobić 

 

oznacz moderatorów

Sojiro
#12 Orędownik#

.

oznacz moderatorów