anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot zamówienia, a pieniędzy na Allegro Pay

enker90
#7 Wielbiciel#

Witam
Zakupiłem przedmiot na aukcji i opłaciłem przez Allegro Pay. Towar okazał się być błędnie opisany dlatego został zwrócony. Z wiadomości od sprzedawcy dowiedziałem się, że zwrot został już zrobiony. Niestety zanim okazało się, że muszę zwrócić towar Allegro Pay zostało już przeze mnie spłacone. I stąd moje pytanie czy zwrot będzie na Allegro Pay jeśli dany zakup był już spłacony? Gdzie znajdę jakąś historię transakcji gdzie będę mógł zobaczyć czy pieniądze już wróciły?

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

xyz96
#21 Demiurg#

@enker90 Jeżeli sprzedawca na pewno oddał pieniądze do Allegro Pay, powinieneś otrzymać powiadomienie mailowe od Allegro. Masz więc nadpłatę w Allegro Pay, o zwrot której upomnij się tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=8612321a-8c9e-446a-abd0-49c4b12e9391&subjectId=54fc89e8-5...

Jeśli sprzedawca nie oddał pieniędzy, pisz do niego. Będzie problem, otwórz Dyskusję. 

oznacz moderatorów

enker90
#7 Wielbiciel#

Tylko pytanie skąd mam wiedzieć że jest nadpłata? Spłaciłem ten zakup na Allegro Pay ale mam jeszcze inne niespłacone więc na nie mam tam pełnej kwoty aby zauważyć że jest nadwyżka.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@enker90 Nadpłatę masz wtedy, gdy spłaciłeś zakup i sprzedawca oddał pieniądze. Jeśli oddał, masz maila od Allegro z taką informacją. Piszę o tym wyżej. 

oznacz moderatorów

musialmarek
#7 Wielbiciel#

Mam taki sam problem. Allegro pay otrzymalo zwrot pieniędzy od sprzedającego 3 tyg temu, 2 tyg temu upomniałem się o pieniądze, kazali podać mi nr konta, a do dzisiaj kasy nie oddali. Żenada

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@musialmarek, 26 listopada poprosiliśmy Cię o podanie numery umowy, na której powstała nadpłata. Jest to informacja niezbędna do dokonania zwrotu. 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

enker90
#7 Wielbiciel#

Witam ponownie. Temat nadpłaty już nie aktualny. Tego samego dnia późnym wieczorem dostałem wiadomość o zwrocie pieniędzy od sprzedawcy. Na koncie rzeczywiście pojawiła się nadpłata i właśnie znalazłem jak ją przekierować na konto bankowe.

Swoją drogą czy nie było by prościej gdyby zamiast wchodzić w szczegóły zwrotu i tam grzebać w celu znalezienia tego umieścić informację o nadpłacie bezpośrednio w zakładce Allegro Pay (tam gdzie widnieją rzeczy do spłacenia i informacja o całkowitym zadłużeniu)?

oznacz moderatorów