anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Menedżer Społeczności
Menedżer Społeczności
0 3 507

Cały świat zmaga się z wyjątkową sytuacją związaną z zagrożeniem epidemicznym. Wpływa ona na wszystkie obszary gospodarki, w tym również na branżę ecommerce. W Allegro świetnie zdajemy sobie z tego sprawę. Tak jak wszyscy, wdrożyliśmy zalecenia służb sanitarnych - pracujemy w nieco innym trybie, ale nadal pełną parą! Szczególnie zależy nam teraz, aby zminimalizować efekty ograniczeń, jakie Was dotykają. Zdecydowaliśmy się wspierać tych, którzy stosują się do zaleceń, a także rodziny, które chcą zrobić zakupy dla swoich najbliższych.

Od teraz do 18 kwietnia wszyscy klienci będą mogli skorzystać z bezpłatnych dostaw zakupów z Allegro za pomocą Allegro Smart!. Klienci mogą aktywować pakiet miesięczny Allegro Smart! przez specjalną stronę  lub po prostu w trakcie zakupów. Bezpłatna dostawa obejmuje zakupy od jednego sprzedawcy za minimum 40 PLN za wysyłkę do paczkomatów i punktów odbioru oraz od 100 PLN za dostawę kurierską na terenie całej Polski.

Aktualni klienci Allegro Smart! będą również korzystać z darmowych dostaw w tym okresie - ich subskrypcja zostanie automatycznie przedłużona o jeden miesiąc. Wszystkie oferty objęte programem bezpłatnych dostaw Allegro Smart! są odpowiednio oznaczone. Limit adresów wysyłkowych obowiązujący w usłudze został zniesiony na czas trwania akcji. Po upływie bezpłatnego okresu miesięczna usługa wygaśnie dla nowych klientów automatycznie bez żadnych dodatkowych opłat czy zachęt do jej wykupienia.

Bardzo dziękujemy Wam za dotychczasową otwartość, zaangażowanie i życzliwe podejście. Trzymajcie się w tych trudnych czasach!

3 Komentarze
#8 Zapaleniec#

Na pewno nie będzie trzeba płacić? Rzekome darmowe wyróżnienie samo mi się odnowiło, na pytanie dlaczego otrzymałem odpowiedź "bo tak jest w regulaminie" - więc czy i tu nie ma takiego haczyka? UOKiK już od dawna stoi na stanowisku, że podobne praktyki nie mogą mieć miejsca a zgoda nie może być dorozumiana (jak casus Pobieraczka), a jednak nadal jak widać mają miejsce. Pytam, bo jakoś zupełnie już straciłem zaufanie. 

Menedżer Społeczności
Menedżer Społeczności

@Woythaler nie ma żadnego haczyka, aktywowany Smart! wyłączy się samoczynnie po miesiącu, a jeżeli już wcześniej miałeś Smarta, abonament po prostu przedłuży się o miesiąc.

#7 Wielbiciel#

A jak w przypadku aukcji z licytacją ? Mam upatrzone dwie aukcje u tego samego sprzedawcy, które kończą się tego samego dnia - wolę skorzystać z aukcji niż opcji Kup Teraz, ponieważ jest korzystniej. Czy po wygraniu dwóch licytacji (razem przekroczy 40zł) Allegro "powiąże" dwie osobne aukcje oferując jedną dostawę ? i umożliwi skorzystanie z darmowej ?