anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Moderator
Moderator
0 4 1,441

W związku z nową decyzją Prezesa Rady Ministrów usunęliśmy z Regulaminu Allegro zakaz sprzedaży niektórych produktów higienicznych i wyrobów medycznych oraz zakaz wznawiania ofert produktów wymienionych w wykazie. 

Od teraz:

  • nie będziemy usuwać ofert produktów wymienionych we wspomnianym wykazie;
  • z listy towarów zakazanych (Artykuł 1 Załącznika nr 1 Regulaminu Allegro) usunęliśmy punkt 40 z odnośnikiem do wykazu towarów, których do dziś nie wolno było wystawiać na Allegro.

Jednocześnie informujemy, że oferty z cenami znacznie przekraczającymi cenę rynkową mogą nadal być usuwane.

Aktualny pozostaje zakaz wysyłki za granicę produktów leczniczych, środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego oraz wyrobów medycznych zagrożonych brakiem dostępności na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, wymienionych na tej liście.

4 Komentarze
#12 Orędownik#

@nat_not 

Można prosić o link do tej decyzji Prezesa Rady Ministrów?

#7 Wielbiciel#

Ja również chętnie zapoznam się z tym rozporządzeniem Prezesa Rady Ministrów. 

Możliwe że to wymysł i samowolka  tego tworu Allegrowego.

 

#7 Wielbiciel#

No i dobrze, bo ten zakaz był bez sensu, kto chciał i tak się zaopatrzył np. na aliekspresie. Mam pomysł na działania piarowe dla Allegro. Skoro i tak zarabiacie krocie bo duża część handlu przeniosła się do internetu, to może podzielilibyście się częściowo zyskiem z tymi którym koronawirus dał w kość? Fajnym pomysłem byłoby dofinansowanie jakiejś szwalni maseczek. Wy dajecie miejsca pracy, kupujący mogą nabyć maseczki (np z logo Allegro), część maseczek wędruje nieodpłatnie dla szpitali (np. co druga z kupionych), a Wy zostajecie bohaterami 😉

Menedżer Społeczności
Menedżer Społeczności

@Peri_Banu to już się dzieje - dzielimy się: https://razem-wygramy.pl 🙂